П`ятниця, 03.05.24, 12:28
Вітаю Вас Шпигун | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Джерела » Мультфільми » Ewoks - s2e18 - Just My Luck (Просто моя вдача)
Ewoks - s2e18 - Just My Luck
BigErnyДата: Четвер, 27.12.12, 01:40 | Повідомлення # 1
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline
Малані засмутилась, бо її, скажемо так, малюнок не сподобався Тібо і Уікету. Тоді Уікет вирішив розповісти їй історію зі своєї молодості – коли він готувався скласти тест на воїна.
Щоб допомогти другу Тібо привів ельфа Вдачі, який міг наділяти когось удачею. Правда Тібо не знав, що це злий ельф, який зробив так, що Уікет завалив тест і його направили вигрібати гній в конюшні. Це ввело Уікета в глибоку депресію і він вирішив стати відлюдником. Тібо і компанія вирішили привести ельфа і змусити зізнатись, в тому, що це він доклав руку до програшу Уікета, але на Кнісу напав гігантський павук. Уікет зібрав всю свою мужність в кулак і почав робити спроби врятувати її, але ельф заважав їм. Тібо скористався капелюхом і закрив йому очі, що допомогло знищити павука і врятувати Кнісу. Після цього вже ельф впав в депресію, бо до цього його ніхто не перемагав.
Мораль така: вір у свої сили. Але якщо в тебе руки ростуть з дупи, то тобі ніяка віра не допоможе (що і продемонстрував другий малюнок Малані).



Фарба забризкала "шедевр" Малані. Вгадайте, що на ньому зображено.


- Удачі великої хочеш ти, м? Допомогти тобі можу я.
Якийсь йодоподібний цей ельфю..


Лазери... Бластери... головне - у кого лук! (Битва в епізоді VI підтвердила це).


Хотів стати івокським командо, а став експертом по екскрементам.


Івоки - це смачно. Дуже смачно.
Прикріплення: 3017203.png (128.3 Kb) · 1096613.png (155.8 Kb) · 2772977.png (122.5 Kb) · 8037503.png (136.6 Kb) · 4643520.png (145.2 Kb)
 
Форум » Джерела » Мультфільми » Ewoks - s2e18 - Just My Luck (Просто моя вдача)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: