П`ятниця, 03.05.24, 15:07
Вітаю Вас Шпигун | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Джерела » Мультфільми » Ewoks - s2e21 - Party Ewok (Івокська вечірка)
Ewoks - s2e21 - Party Ewok
BigErnyДата: Вівторок, 29.01.13, 02:35 | Повідомлення # 1
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline
Пффф… Це вже передостання серія. Я витримаю натиск цього маразму. Витримаю.
Кніса влаштувала вечірку. Але будучи ще тою задроткою, її вечірка перетворилася на тиху годину. Тому вождь Чірпа вирішив допомогти їй і запросити сусідського принца. А четвірці івоків дісталося завдання підготуватися… Ще раз. В цілому їм це вдалося: Уікет розклеїв запрошення, Тібо організував оркестр, а Латара стала особистим стилістом Кніси. На вечірку приперлося купа різного народу, але всі чекали на принца. І тут роздалося ревіння моторів байків і в село приїхали мопси. Мопси?!? На ящірках, які ревіли як двигун Harley-Davidson. Четвірка героїв сприйняли їх за принца і його свиту, але коли ті почали палити, бухати і матюкатися, Кніса запідозрила щось не те. В результаті мопси обібрали їх і викрали Кнісу. Але наші герої наздогнали їх і відбили своє добро і Кнісу назад.
І тут, нарешті, явився Чірпа, який привів принца. І принц виявився таким же задротом як і Кніса. Зустрілися, щоб їх, дві самотності…
Я навіть не буду коментувати те, куди дивилася охорона, яка недогледіла викрадення Кніси.



Спить Латара и Уікет, Тібо спить...


Саме так, на думку Латари, повинна виглядати справжня принцеса.


Короткий опис бесіди:
- Вітаю Вас, шановний принце...
- Шо ти морозиш, тьолочка?


У вас с вселі гроші є? А якщо знайдемо?


Принц Делбі. Йому б підійшов і перший варіант вечірки...
Прикріплення: 5129394.png (116.0 Kb) · 4815185.png (164.7 Kb) · 0201978.png (156.1 Kb) · 1438096.png (148.0 Kb) · 8639369.png (160.4 Kb)
 
Форум » Джерела » Мультфільми » Ewoks - s2e21 - Party Ewok (Івокська вечірка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: