П`ятниця, 29.03.24, 07:55
Вітаю Вас Шпигун | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Джерела » Мультфільми » The Clone Wars - s4e18 - Crisis on Naboo (Криза на Набу)
The Clone Wars - s4e18 - Crisis on Naboo
BigErnyДата: Вівторок, 02.01.18, 15:53 | Повідомлення # 1
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline
Найманці прибули на Набу і, завдяки голографічно-маскувальній матриці вже покійного Сінріча, прийняли форму охоронців сенату. Всім роздані свої ролі, але Обі-Ван передає дані джедаям. Хоча це не вберегло верховного канцлера від викрадення. Але Дуку чомусь не з’явився. Обі-Ван вступив в бій з Кедом Бейном і затримав його.
Це мусило б гарантувати перемогу, але Енакін лютував через те, що Обі-Ван не повідомив його про свій план. Обі-Ван знаходить жучок в ящику для рушниці і розуміє, що верховний канцлей досі в небезпеці. Він встигає прибути вчасно, щоб допомогти Енакіну і врятувати його і з лап графа Дуку. Але підступному графу вдається втекти.



Макіяж готовий. Заходьте всередину і приймайте правильний вигляд.


- Любі мої, мені ніщо не загрожує! Мене охороняють тілоохоронці, джедаї та силове поле.


Гра скінчилася і для останній найманців: Кеда та Морало.


Таємний ситський блок стільцем.


Поки Енакін з Дуку розважаються, Обі-Ван виконує завдання: порятунок верховного канцлера.
Прикріплення: 1782946.jpg (433.4 Kb) · 9137242.jpg (502.1 Kb) · 1161381.jpg (432.5 Kb) · 9214819.jpg (353.0 Kb) · 5472590.jpg (315.9 Kb)
 
Форум » Джерела » Мультфільми » The Clone Wars - s4e18 - Crisis on Naboo (Криза на Набу)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: