Субота, 20.04.24, 08:30
Вітаю Вас Шпигун | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Форум » Флуд » Остання пройдена гра!
Остання пройдена гра!
BigErnyДата: Неділя, 12.04.15, 23:15 | Повідомлення # 61
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Star Wars: X-Wing: B-Wing
(Зоряні Війни: Х-крило: В-крило)

Платформа: PC
Рік: 1993
Жанр: Simulation
Розробник: Totally Games/LucasArts


Друге доповнення до гри Star Wars: X-Wing. Як і минуле, кампанія складається з 20 завдань +4 альтернативні. Гравець отримує в своє розпорядження винищувач В-крило і може оцінити всі його переваги. Завдання стали ще складнішими, чому сприяє не сама адекватна система прицілювання. Вам же лишається надіятись на міцні щити і потужну зброю нового винищувача, щоб пройти їх.
Прикріплення: 7185586.png (19.1 Kb)
 
BigErnyДата: Неділя, 19.04.15, 13:09 | Повідомлення # 62
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Bad Piggies
(Погані свині)

Платформа: PC
Рік: 2013
Жанр: Arcade
Розробник: Rovio Mobile/ValuSoft


Спінн-офф до гри Angry Birds. Група свиней намагається добути для свого короля яйця. Нажаль, всі їх плани виконати дуже важко. Але свині так просто не здаються. Вони зберуть купу загадкових механізмів за допомогою яких будуть здійснювати свої плани.
Після кожних чотирьох рівнів ви відкриваєте призовий, який відкривається при отриманні певної кількості зірок. Зірочки добуваються за виконання певних умов, таких як не використовувати деякі компоненти, зібрати ящички з зірочками або вкластися за обмежений час. Крім цього є рівні, які просто потрібно пройти за час і зверхпризові рівні, в яких потрібно збирати ящики.
В цілому гра мені сподобалась, хоча керувати механізмом, який має більше трьох кнопок, досить складно.
Прикріплення: 9697051.png (404.8 Kb)
 
BigErnyДата: Неділя, 03.05.15, 23:10 | Повідомлення # 63
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Moorhuhn 3: Es Gibt Huhn!
(Куріпка 3: Там де сидить фазан)

Платформа: PC
Рік: 2001
Жанр: Arcade
Розробник: Phenomedia


Третя частина відстрілу куріпок стала значно складнішою. На цей раз полювання проходить біля річки. За перезарядку патронів з вас будуть знімати очки, тому стріляти треба більш влучно. Крім цього у куріпок з'явилися червонокнижні родичі яких краще не відстрілювати. Десь з середини рівня до вас приєднається мисливець-конкурент, який буде намагатися забрати ваші трофеї. Не дивлячись на всю складність гри в ній величезна купа секретів які можуть як полегшити вашу гру, так і ускладнити її.
Рекомендую для вбиття часу веселої компанії.
Прикріплення: 0353417.png (338.9 Kb)
 
BigErnyДата: Середа, 06.05.15, 14:34 | Повідомлення # 64
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Moorhuhn X
(Куріпка Х)

Платформа: PC
Рік: 2003
Жанр: Arcade
Розробник: Phenomedia


На цей раз постріляти по куріпках доведеться в сільській місцевості. В грі також багато секретів, які дозволять побити ваш рекорд очок, а ще при виконанні певних умов можна потрапити на призовий рівень.
Рекомендую для вбиття часу веселої компанії.
Прикріплення: 1092347.png (535.8 Kb)
 
BigErnyДата: Четвер, 07.05.15, 17:19 | Повідомлення # 65
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Mortal Kombat
(Смертельна битва)

Платформа: PC
Рік: 1994
Жанр: Fighting
Розробник: Midway/Acclaim


Ось він - кращий порт Mortal Kombat! І хто сказав, що серія не для PC?
Гра перенесена практично повністю, правда трохи постраждала графіки. Персонажі трохи легше, ніж в аркадной версії, але гра не така зубодробильна. У мене труднощі виникали з Горо і Шан Цуном. Причому останній, на відміну від портів, які я описував раніше, дійсно веде себе як фінальний бос.
Загалом, якщо немає можливості зіграти в аркадну версію, грайте в цю!
Прикріплення: 2147867.png (30.8 Kb)
 
BigErnyДата: Субота, 16.05.15, 14:08 | Повідомлення # 66
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Moorhuhn Invasion
(Куріпка: Вторгнення)

Платформа: PC
Рік: 2005
Жанр: Arcade
Розробник: Phenomedia


Це вже занаддто! Космічні кури прилетіли притісняти наших, земних! А ніхто не повинен притісняти і відстрілювати земних кур крім гравця. В грі, також, є призовий рівень, де вам доведеться завадити ремонту головного корабля загарбників.
Нові мапи для старої стрільби. Весела гра.
Прикріплення: 6504790.png (408.4 Kb)
 
BigErnyДата: Понеділок, 01.06.15, 19:03 | Повідомлення # 67
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Moorhuhn Pirates
(Куріпка: Пірати)

Платформа: PC
Рік: 2006
Жанр: Arcade
Розробник: Phenomedia


Відстріл куріпок на піратському острові. Як завжди, в грі присутні прикольні бонуси. Крім цього, за знаходження всіх монет, діамантів та "Веселих Роджерів" нам дадуть додатковий час. Якщо набрати 1500 очок, то ви потрапите на призовий рівень, де на протязі хвилини потрібно відбиватися від піратських човників.
Гра мені сподобалась гра.
Прикріплення: 6368852.png (442.1 Kb)
 
BigErnyДата: Вівторок, 09.06.15, 23:35 | Повідомлення # 68
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Mahjong Solitaire Epic
(Маджонг пасьянс епічний)

Платформа: Android
Рік: 2015
Жанр: Logic
Розробник: Kristanix Games


510 безкоштовних полів маджонгу. За грою було вбито багато вільного часу, а отже гра себе виправдала. Нажаль, зберегти прогрес мені так і не вдалося, а перепроходити її для проходження нових полів бажання я не маю.
Звичайна гра, для вбиття часу та розрядження телефону.
Прикріплення: 9915546.png (770.6 Kb)
 
BigErnyДата: Понеділок, 29.06.15, 12:57 | Повідомлення # 69
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Moorhuhn Remake
(Куріпка: Ремейк)

Платформа: PC
Рік: 2005
Жанр: Arcade
Розробник: Phenomedia


Ремейк гри 2000-го року. В грі поліпшена графіка та збільшена кількість очок, яку необхідно набрати, щоб побити рекорд. В цілому, це все. Якщо вам подобаються ігри такого жанру, то сподобається і ця.
Прикріплення: 3645010.png (453.9 Kb)
 
BigErnyДата: Четвер, 09.07.15, 21:48 | Повідомлення # 70
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Mortal Kombat
(Смертельна битва)

Платформа: SCD
Рік: 1994
Жанр: Fighting
Розробник: Probe Entertainment Limited/Arena


Розберу її в порівнянні з простою SMD версією.
Графіка в грі краще, з'явилися анімовані об'єкти. Через велику місця на диску у гру додали і музику трохи краще. Все б було добре, але тепер дані про бійців теж завантажуються з диска. Завантаження перед боєм є, але не такі довгі як на Amiga. Хоча затримка в битві з двома бійцями дратує так само сильно. Але найбільший недолік - це бій з Шан Цуном. Гра підвантажує кожне його перетворення, що не дає нормально зосередитись на битві. До того ж у нього є дивна особливість: підлітати до гравця в упор і перетворюватись на когось щоб нанести удар. Якщо вибрати правильний час, то його можна заштовхати не даючи йому перетворитися.
Загалом, ця версія непогана, але у виборі між SMD і SCD, я вибрав би SMD.
Прикріплення: 4946959.png (25.7 Kb)
 
BigErnyДата: Понеділок, 03.08.15, 21:22 | Повідомлення # 71
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Feeding Frenzy
(Харчове скаженство)

Платформа: PC
Рік: 2004
Жанр: Arcade
Розробник: Sprout Games/MumboJumbo


Ми граємо маленькою і дуже голодною рибкою, яка живе в морі повному не менш голодних риб. Поїдаючи інших ми становимось більшими, що дозволяє полювати на тих, хто раніше сам був мисливцем. Пройшовши ряд рівнів і відгодувавшись, нам дадуть нову рибку. Всього в грі 40 рівнів і 5 риб... Ну точніше 4 риби і касатка, яка в фіналі повинна перемогти корлівську акулу, щоб отримати звання самої ненаситної істоти в океані.
В грі є 2 режима: проходження на кількість життів та з обмеженим часом.
Не дивлячись на те, що доведеться постійно когось поїдати, гра дуже позитивна і весела.
Прикріплення: 6044959.png (406.8 Kb)
 
BigErnyДата: Четвер, 13.08.15, 22:44 | Повідомлення # 72
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Mortal Kombat
(Смертельна битва)

Платформа: SNES
Рік: 1993
Жанр: Fighting
Розробник: Sculptured Software/Acclaim


Графіка в грі краще ніж у версіях гри на SEGA. Мабуть, на цьому плюси і закінчуються. Музика (якщо її можна так назвати) - це пискучі звуки, які намагаються переспівати мотиви з музики аркадного автомату. Керування туге, робити спецприйоми вкрай важко. До всього цього ще й розмір екрану скоротили до одного стрибка, залишивши з боків місце, на яке не можна пройти. Я розумію таку необхідність на GG, але на SNES...
Тепер про цензуру. Кров з гри прибрали. Взагалі! При ударі з Араго вилітають слина/шмарклі/піт сірого кольору. До того ж цензурі піддалися добивання Рейдена, Саб-Зіро і Джонні Кейджа. І якщо добивання перших двох виглядають досить непогано, то футфістінг (інакше це не назвеш) Джоні Кейджа виглядає просто нерозумно.
Я проходив японську версію, в якій обмеженій кількості продовжень (в американській і європейській їх кількість необмежена). І задоволення я отримав мало. Бої зводилися до того, що я чекав опонента в кутку, а коли він підходив. наносив удар в польоті. Правда, через туге керування був шанс, що я не встигну стрибнути вчасно і опонент мене заспамить файрболами і ударами не даючи впасти.
Вердикт: ще один кривої порт МК. Nintendo не змогли нормально портировать ні версію для GB, ні версію для SNES
Прикріплення: 1055619.png (26.3 Kb)
 
BigErnyДата: Вівторок, 18.08.15, 22:35 | Повідомлення # 73
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Star Wars: X-Wing Collector's Edition
(Зоряні Війни: Х-крило Колекційне Видання)

Платформа: PC
Рік: 1994
Жанр: Simulation
Розробник: LucasArts


Збірка усіх доповнень гри в одному флаконі. Крім того, що містить усі рівні, має озвучку брифінків, можливість змінити розширення екрану та 6 нових бонусних рівнів. Кращий варіант за відсутності видання трилогії.
Прикріплення: 4802662.png (17.5 Kb)
 
BigErnyДата: Неділя, 23.08.15, 23:33 | Повідомлення # 74
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Feeding Frenzy 2: Shipwreck Showdown
(Харчове скаженство 2: Розкриття корабельної аварії)

Платформа: PC
Рік: 2006
Жанр: Arcade
Розробник: PopCap Games


Як і минулого разу, ми прчинаємо гру маленькою і дуже голодною рибкою. Але всю ідилію псує корабельна аварія, після якої в нашому водойомі з'являється нова гігантська риба. Незвичайна риба. Що залишається робити? Тільки вирости і кинути їй виклик!
На відміну від минулої частини, в грі з'явилася можливість вистрибувати з води, щоб полювати на комах. Також з'явилися нові бонуси та вороги. Ну, а саме головне, тепер є битви з боссом. Не так як минулого разу, де босса можна з'їсти як звичайного ворога, а дійсно битви.
Як і минулого разу, в грі є два режими: на кількість життів і на час. Якщо вам сподобалася минула частина, то й ця вам обов'язково сподобається!
Прикріплення: 2097748.png (721.4 Kb)
 
BigErnyДата: Вівторок, 25.08.15, 22:03 | Повідомлення # 75
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Strip Poker Professional
(Професіний стріп покер)

Платформа: PC
Рік: 1994
Жанр: Logic
Розробник: Artworx Software


Що тут сказати? Гра в покер на роздягання з трьома дівчатами різного ступеню "привабливості". Вирішив зіграти тому, що колись вона в мене була, а я її не зміг запустити.
Чи є в грі хоч щось цікаве крім дівок? Так. У кожної героїні свій стиль гри. Одна боїться блефувати, інша сміливо йде на ризик.
Порадити? Ну... Або вам дуже подобається покер, або старі ігри. Ну, ще варіант, просто хочете пройти щось для галочки.
Прикріплення: 6041839.png (122.3 Kb)
 
BigErnyДата: П`ятниця, 18.09.15, 23:21 | Повідомлення # 76
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Strip Poker Professional: Data Disc 1
(Професіний стріп покер: Диск даних 1)

Платформа: PC
Рік: 1994
Жанр: Logic
Розробник: Artworx Software


Диск додає двох страховидних блондинок: Морган та Кеті. І це перший покер на роздягання, в якому я захотів не роздягти опоненток, а пошвидше виграти усі їх фішки. Без коментарів.
Прикріплення: 5599798.png (101.4 Kb)
 
BigErnyДата: Субота, 10.10.15, 21:50 | Повідомлення # 77
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Strip Poker Professional: Data Disc 2
(Професіний стріп покер: Диск даних 2)

Платформа: PC
Рік: 1994
Жанр: Logic
Розробник: Artworx Software


Диск додає двох опонентів: Джека і Саманту. Оскільки дивитись на голого мужика в мене нема жодного бажання, то я грав лише проти Саманти. Її жалюгідні спроби блефувати не увінчувалися успіхом і дуже скоро гра була завершена і додана до списку пройдених ігор. Більше жодної цінності воне не несе.
Прикріплення: 7438278.png (86.2 Kb)
 
BigErnyДата: Неділя, 01.11.15, 00:28 | Повідомлення # 78
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Mortal Kombat X (v1.2.1)
(Смертельна битва X (v1.2.1))

Платформа: Android
Рік: 2015
Жанр: Fighting
Розробник: Warner Bros. Interactive Entertainment


Мортал Комбат Х чекали всі. Хто на ПК, хто на PS4 і XBoxOne, а хто на більш старі платформи. Гра відразу заявила, що власників мобільних телефонів чекає бонус у вигляді відкривається контенту... І тут почалися косяки... WBPlay не прив'язуватися до моєї гри, не дивлячись на версію 1.3.0. Але хоч з останніми версіями стабильней працювати стала...
Що ми маємо в самій грі? Відверте жлобство і донат. Так-так, хоч Е. Бун обіцяв, що такого не буде. Крім звичайного золота в грі присутні і душі, за які потрібно купувати більшість золотих персонажів. Отримуючи в день по 10-12 душ в середньому, нам пропонують купити набір з персонажами за 850. Яка небачена щедрість! Ви ж завжди можете докупити душі за реальні гроші, а не задрочувати їх 2 місяці...
Геймплей в грі нагадує своїх попередників Injustice: Gods Among Us і WWE Immortals. Нам потрібно заклацати ворога до того, як він заб'є нас. Карти персонажів розрізані на 8 частин і з них вирізані всі бонуси. Вливайте тисячі золота щоб прокачати більш-менш сильного персонажа. І це не добре. Дуже не добре.
Мій вердикт: гра-задротка, яка втретє вирішила збити бабки за відомих персонажів. Підійде тільки фанатам МК, людям у яких багато вільного часу або грошей. Решті ж її я не рекомендував би...
Прикріплення: 3135003.png (1.27 Mb)
 
BigErnyДата: Неділя, 15.11.15, 17:59 | Повідомлення # 79
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Strip Poker Professional: Data Disc 3
(Професіний стріп покер: Диск даних 3)

Платформа: PC
Рік: 1994
Жанр: Logic
Розробник: Artworx Software


Диск додає двох опонентів: Холлі і Джину. Більше нічого нового.
Прикріплення: 4465122.png (104.2 Kb)
 
BigErnyДата: Субота, 12.12.15, 20:19 | Повідомлення # 80
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline


Strip Poker Professional: Revision B
(Професіний стріп покер: Збірка "B")

Платформа: PC
Рік: 1995
Жанр: Logic
Розробник: Artworx Software


Перевидання покеру на роздягання. В грі трохи підправили інтерфейс і... і все. До цієї гри, як і до попередниці, подходять ті ж самі диски данних з дівками. Чому її видали як окрему гру, а не як диск даних 4 - не ясно. Новизни в грі нема жодної.
Чому ж я вирішив пройти ці ігри? По-перше для галочки. Пів години гри і новий запис в колекцію.
По-друге, з цією грою пов'язані певні спогади. У далекому 1999, коли ще Windows 98 був новинкою, ця гра любила з ним конфліктувати. Та так, що замість операційної системи починала завантажуватися вона і, на щастя, зависала. Для батьків доводилося все списувати на підступні віруси... Не видавати ж в які ігри я грав.
Прикріплення: 3888599.png (98.5 Kb)
 
Форум » Форум » Флуд » Остання пройдена гра!
Пошук: