Середа, 26.06.19, 11:12
Вітаю Вас Шпигун | RSS

Темні джедаї

Темні джедаїYun

Ян
Здоров'я: 500;
Зброя: світловий меч (-20);
Трофеї: -;
Сила:
Стрибок 1,
Засліплення 1,
Переконання 1,
Руйнування (лише відео)

Ян - молодий і вольовий темний джедай, що бажає долучитися до справи. Палкий та нетерплячий, він готовий продемонструвати себе вчителю за будь-яку ціну. Ці елементи роблять його небезпечним і непередбачуваним ворогом.

Ян
Здоров'я: 1000;
Зброя: світловий меч (-20);
Трофеї: -;
Сила:
Стрибок 1,
Засліплення 1,
Переконання 2.

Ян був присутній при допиті Ку Рана. Саме його меч він вихопив, коли намагався вбити Джерека, але зумів лише розрубати навпіл Мо. Після цього він був відправлений на Салон, супутник планети Саласт, де в Вежі чекав Кайла Катарна. Катарн переміг його, але дав можливість відступити. Коли він вдруге побачив безпорадного Кайла, він захистив його від удару Сарісс, прийнявши на себе смертельне поранення. Саме його меч Кайл Катарн використовував коли втратив свій.
В альтернативному варіанті, він повторює дуель з Кайлом, але знову програє його. Темний Кайл не став вдруге щадити Яна.
Має 50% захист від бластерів та скорострільної рушниці, та 90% проти іншої зброї.Gorc

Горк
Здоров'я: 800;
Зброя: світловий меч (-10);
Трофеї: -;
Сила:
Стискання 2 (-30)

Це таємниця, чому можна назвати Горка та Піка близнюками. Незважаючи на те, що один мініатюрна версія іншого,це насправдіне так. Вони також б'ються не однаково. Пік - це енергія, а Горк - стійкість. Вони є суперечливим балансом протилежностей: один, голос; інший, тіло. Ця комбінація смертельна.
Його з Піком завдання було зустрітися на борту "Зірки Салона" з 8t88 і "винагородити" його так, щоб він більше нікому не розповів про Долину Джедаїв. Але слідом за 8t88 прийшов Кайл Катарн, проти якого вони з Піком не встояли.
Має 60% захист від бластерів та майже 99% проти іншої зброї.Pic

Пік
Здоров'я: 600;
Зброя: світловий меч (-10);
Трофеї: -;
Сила:
Стрибок 1,
Швидкість 1,
Переконання 2.


Це таємниця, чому можна назвати Горка та Піка близнюками. Незважаючи на те, що один мініатюрна версія іншого,це насправдіне так. Вони також б'ються не однаково. Пік - це енергія, а Горк - стійкість. Вони є суперечливим балансом протилежностей: один, голос; інший, тіло. Ця комбінація смертельна.
Його з Горком завдання було зустрітися на борту "Зірки Салона" з 8t88 і "винагородити" його так, щоб він більше нікому не розповів про Долину Джедаїв. Але слідом за 8t88 прийшов Кайл Катарн, проти якого вони з Горком не встояли.
Має 60% захист від бластерів та майже 99% проти іншої зброї.
Maw

Моу
Здоров'я: 900;
Зброя: світловий меч (-20);
Трофеї: -;
Сила:
Стискання 2 (-30),

Ще одного звати Моу: злий індивід, який ненавидить всіх і зберігає лояльність до небагатьох. Сильний і грізний ворог. Кожного його м'яз сплетений з ненависті. Це така ненависть, яка зберігає міцним старіюче тіло.
Приймав участь у страті Моргана Катарна, батька Кайла. Після цього приймав участь в допиті Ку Рана. Але Ку Рану вдалось вихопити світловий меч Яна і розрубати Моу навпіл. Але він не помер. Йому імплантували антигравітаційний пристрій, який дозволяв літати. Наступний його бій відбувся з Кайлом Катарном близько Долини Джедаїв. Кайл переміг його, але Моу спровакував його на вбивство.
Має 60% захист від зброї.Sariss

Сарісс
Здоров'я: 1885;
Зброя: світловий меч (-15);
Трофеї: -;
Сила:
Стрибок 1,
Притягування 1,
Погляд смерті (-85).

З усіх темних джедаїв, з якими я зустрівся, Сарисс та, про яку я можу сказати... я її боюся. Потужна, сильна як на фізичній, так і у володінні Силою, вона є майстром, перфекціоністом, тихою та захищеною. Це робить її дуже небезпечним ворогом.
Сарісс була однією з довірених джедаїв Джерека і часто супроводжувала його. Саме вона хотіла стратити пораненого Кайла Катарна після падіння "Зірки Салона" на дно каньйону. Коли вона хотіла нанести йому смертельний удар, то Ян відвів його на себе. В результаті їй довелося дитися з Кайлом Катарном якому вона програла.
В альтернативному варіанті, вона не нападає на Кайла Катарна, а приєднується до нього коли він перемагає Джерека і стає імператором.
Має 60% захист від бластерів та майже 90% проти іншої зброї.Boc

Бок
Здоров'я: 1500;
Зброя: світлові меч (-10);
Трофеї: -;
Сила:
Руйнування (-45);
Обман розуму (лише відео)

Я терпіти не можу цю істоту під назвою Бoк. Він є одним з небагатьох, хто використовую два світлові мечі в бою. Він - грубіян, якому бракує такту та зубів. Він може бути лише темним джедаєм.
Бок майже завжди знаходився поруч з Джереком. Після того, як Кайл Катарн був збитий і впав на дно каньйону, Бок, Сарісс та Ян знайшли його. Бок камнем розчавив меч Катарна і хотів вбити його, але Сарісс наказала йому докласти Джереку, що Кайла вбито. Але кайл вижив... Після цього Бок хотів підстерегти його, використовуючи як приманку Джен Орс, а сам прийнявши вигляд статуї. Він напав на Кайла, але програв йому.
В альтернативному варіанті, він намагався не дати Кайлк дістатися до Джерека. Як і в канонічному варіанті, він теж програв йому і був знищений.
Має 50% захист від бластерів та скорострільної рушниці, та 90% проти іншої зброї. Для переміщення використовує стрибки, а не біг.Jerec

Джерек
Здоров'я: 2000;
Зброя: світлові меч (-10);
Трофеї: -;
Сила:
Стрибок 1,
Притягування 1,
Блискавка (-13);
Руйнування (-60).
Телепатія (лише відео)

Його важкий чоло затьмарюють порожні углубления, у яких зазвичай знаходяться очі. Джерек володіє надприродньою силою, щоб поглинати і затьмарювати свій з'вязок з Силою... як темна хмара. Глибокий, розширений контроль вашої волі - це те, що вам потрібно.
Джерек хотів відшукати Долину Джедаїв, щоб оволодіти її Силою. Він впіймав джедая Ку Рана і зумів прочитати в його думках ім'я: Морнае Катарн. Він впіймав та вбив і його, але диск з дними розшифрувати не зміг. Тому він направив дроїда 8t88 до Кайла Катарна, але Кайл зумів відняти диск. В цей час він знайшов мапу в домі Катарнів і розшифрував її. Він відправився на Руусан і почав розкопки. Його війська піймали Джен Орс і, після того, як Кайл Катарн вбив Мо, запропонував йому приєднатися вбивши Джен. Кайл відмовився і втік на "Зірку Салона", яку Джерек збив своїм Руйнуванням Сили. Він відправив своїх темних джедаїв, щоб вони переконались, що він мертвий, а сам пішов витягувати Силу Долини. Але Кайл вижив і в битві в серці долини він програв йому.
Має 50% захист від бластерів та скорострільної рушниці, та 90% проти іншої зброї. При втраті 75% здоров'я, Джерек біжить до джерела сили, яке відновлює йому здоров'я. Перемогти його можна лище не пустивши до джерела.

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:
    BigErny
  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета