П`ятниця, 03.05.24, 12:32
Вітаю Вас Шпигун | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Джерела » Мультфільми » Ewoks - s1e10 - Wicket's Wagon (Віз Уікета)
Ewoks - s1e10 - Wicket's Wagon
BigErnyДата: Субота, 23.06.12, 13:57 | Повідомлення # 1
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline
Якби не такі ідіотські серії, то серіал про івоків мав би сенс і був би досить непоганим… Якби…
Уікет з братами потрапив під зливу і вирішив сховатися в найближчу печеру. В печері він знайшов старий бойовий віз і Кеінк, яка розповіла їм історію воза. Після сеансу спіритизму, Уікету прийшла в голову божевільна ідея – відремонтувати цей віз. Але з усіх його друзів лише Малані вирішила допомогти йому в цьому.
В той же час про віз дізналися дулоки. Порадившись зі своїм оракулом Маргубом, який розповів, що цей віз – ще одна таємна зброя івоків, вони вирішили, що краще за все його захопити. В результаті підступного нападу віз був захоплений. Уікет намагався попередити івоків, але ті йому не повірили. В результаті він потрапив в полон до дулоків, які вирішили викорчувати Дерева Душ івоків. Але на допомогу Уікету прийшла Малані, на пару з якою вони перемогли усіх дулоків і захистили Дерева Душ.
В мене виникло три питанні до авторів:
1. Чому Логрей не використав Сонячну зорю, щоб зупинити цю страшну техніку?
2. Який ідіот її придумав в вигляді тарану? Таран – дуже корисний, коли доводиться руйнувати стіни чи вибивати ворота. Яка від нього користь, якщо на Ендорі майже відсутні фортеці? Тим більше у дулоків, проти яких його і побудували. Дуже сумніваюсь, що у тарана гарна прохідність по болоту…
3. Двоє дітей розкидали натовп дулоків? Ви самі в це вірите?



- Я - єдиний вцілілий івок, який бачив цю техніку в дії!
- Вона настільки смертельна?
- Ні, настільки стара...


Будинок оракула. Саме сюди івоки хотіли привести віз.


Малані, я бачу мертвих людей івоків.


Пред'яви квиток, пухнастику!
Маргуб викриває Уікета.


Т-34 Бойовий віз на постаменті в музеї. Саме там йому і місце.
Прикріплення: 0779499.png (123.6 Kb) · 0442744.png (155.4 Kb) · 0088497.png (130.6 Kb) · 4851982.png (128.7 Kb) · 6306270.png (170.7 Kb)
 
Форум » Джерела » Мультфільми » Ewoks - s1e10 - Wicket's Wagon (Віз Уікета)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: