П`ятниця, 03.05.24, 14:25
Вітаю Вас Шпигун | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Джерела » Мультфільми » Ewoks - s1e13 - Asha (Аша)
Ewoks - s1e13 - Asha
BigErnyДата: Неділя, 15.07.12, 02:03 | Повідомлення # 1
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline
Остання серія першого сезону.
Уікет, Тібо і Паплу вийшли на пікнік в ліс. Все б нічого, але поруч були дулоки, які займалися полюванням… якщо це можна так назвати. Але їх зупинив "Рудий привид". Як виявилось рудий привид – це івок з рудим забарвленням хутра, яке буває у івоків дуже рідко.
Повернувшись в село вони розповіли при це диво-дивне, що дуже схвилювало Кнісу. Виявляється в неї колись була сестра Аша, яка загубилася. Тому вона вирішує піти на її пошуки. А оскільки Уікет не зміг розбірливо розповісти їй де її бачив, вона взяла його з собою. А ще зима настала. Несподівано… Сьогодні розпускаються дерева, завтра – снігу по пояс.
Дійшовши до потрібного місця, вони зіткнулися з івоком-лісорубом Чукха-Троком. Разом вони намагалися відбитися від лісних звірів поки не прийшла Аша. Аша впізнала сестру і розповіла історію про те, як її знайшли та вигодували дятли коріни – місцеві вовки. Але повернутися в село дівчина-Мауглі не може, бо дала присягу грінпісовця і охороняє місцеву фауну від дулоків. Тому, поки вона не змусить їх відступити нікуди не піде…
Серія досить непогана, хоча зима настала, якось, занадто різко. Та й зв’язана Аша змогла розкидати усіх дулоків. І як після цього не вірити в Саймона івока-вбивцю?



Я - Бетгьорл рудий привид.


Вона живе десь там.


Чукха-Трок лякає звірів топором. А звірі злякалися Ашу...


Я - грінпісовець! А на те, що вся моя одежа зроблена з хутра мертвих тварин, звертати увагу не слід.


Команда дулоків-бобслеістів мчить до перемоги.
Прикріплення: 5922539.png (144.5 Kb) · 7029680.png (138.0 Kb) · 0723526.png (157.0 Kb) · 3410067.png (169.8 Kb) · 2105592.png (150.0 Kb)
 
Форум » Джерела » Мультфільми » Ewoks - s1e13 - Asha (Аша)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: