П`ятниця, 03.05.24, 08:48
Вітаю Вас Шпигун | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Джерела » Мультфільми » Ewoks - s2e17 - The Tragic Flute (Трагічна флейта)
Ewoks - s2e17 - The Tragic Flute
BigErnyДата: Четвер, 13.12.12, 00:37 | Повідомлення # 1
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline
У Кніси сповз браслет з ноги і впав у воду. Вода забурлила і з неї вийшов Король Елбо – невідома штука, яка запропонувала їй 3 браслети на вибір. Хоч інші браслети були кращі, вона обрала свій, за що Елбо подарував їй усі три. Розповівши про це друзям вона не врахувала того, що Латара теж вирішить скористатися цим. Закинувши свою флейту в воду, вона почала викликати Елбо. Але замість того, щоб забрати свою флейту вона почала вимагатиусі три. За її жадібність він схопив її і забрав на морське дно в свій кораловий замок. Здавалось би, її врятувати неможливо, але Тібо домовився з рибою, яка надула мильну кульку, в якій вони опустилися на дно… Так, я знаю як бредово це звучить… Компанія зуміла врятувати Латару, але король Елбо піймав їх усіх. Він вирішив дати їй другий шанс, який вона пройшла і всіх звільнив. А жаль...



-Моя коштовність!
Кніса та її PROFIT!


У него ще й 3-я рука є? Що це за невідома штуковина???


Рибка-бульбулятор видуває бульбашку.


Це всього лише костюм, але я з переляку ледь не впав. Русалоника, дідько...


И ви вірите, що з таким поглядом вона б змогла прийняти правильне рішення? Я - ні.
Прикріплення: 0517904.png (126.7 Kb) · 2916361.png (145.0 Kb) · 8921569.png (130.0 Kb) · 8765558.png (131.8 Kb) · 8004910.png (154.1 Kb)
 
Форум » Джерела » Мультфільми » Ewoks - s2e17 - The Tragic Flute (Трагічна флейта)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: