Неділя, 28.04.24, 22:17
Вітаю Вас Шпигун | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Джерела » Мультфільми » Droids - s1e04 - A Race to the Finish (Гонка до фінішу)
Droids - s1e04 - A Race to the Finish
BigErnyДата: Вівторок, 26.03.13, 14:52 | Повідомлення # 1
Імператор
Група: Імператор
Повідомлень: 2194
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline
Кіа, Джорд і Толл летіли на планету Бунта, щоб прийняти участь у перегонах, коли на них напав човник класу Лямбда. Хоча їм і вдалося втекти, їх сильно обстріляли, Джорд поранив руку і вони здійснили аварійну посадку. Там вони зустріли дроїда Прото Один, який пообіцяв їм полагодити корабель.
Збанкротілий Сайс Фромм найняв мисливця за головами Бобу Фетта, який сказав, що вже й за самим Сайсом ведеться полювання. Але і тут Тіг вирішив проявити свою ініціативу і… підстрахувати Фетта.
В цей час C-3PO знайшов собі дроїда-друга BL-17. Але раптом на Кію, яка готувала "Білу Відьму" до перегонів, був здійснений напад, від якого її ледве врятував R2-D2. BL-17 запропонував перевезти "Білу Відьму" в більш надійне місце. Але перед самими перегонами, коли за спідером прийшов Толл, він попав в пастку. Боба Фетт і його дроїд BL-17 напали на нього і дроїдів. Під час заворушення Тіг приліпив до спідера термальний детонатор, який повинен був вибухнути після завершення десятого кола. Толл вскочив у спідер і помчав на перегони з Бобою Феттом на хвості. Спідер Боби по різному намагався завадити Толлу виграти, але коли він скористався магнітом, то термальний детонатор перескочив на його спідер. В результаті Толл переміг в змаганні і вони з Джором отримали нову роботу, ну а Боба Фетт втратив дроїда і спідер. За те, що Тіг наніс йому такі збитки, він схопив сім’ю Фроммів і відвіз її до Джабби.
Ну а дроїди. Дроїди втекли від Толла, коли дізналися, що політика компанії вимагає стирання пам’яті.
P.S. Ну це вже занадто! Дроїд забив коліно, схопився за нього і почав кричати. За такою логікою, Обі-Ван міг би забити Гривуса копняками.



Я - Прото Один. Я побудував себе сам. Не питайте як...


Я Боба Фетт. Мені всього 17 років.


Штурмовий дроїд Боби Фетта, BL-17 зі своїм дивним бластером.


"Сріблястий" гальмує "Білу відьму".


Тепер сім'я Фромма - це сніданок, обід та вечеря ранкора.
Прикріплення: 7681792.jpg (183.8 Kb) · 4865551.jpg (140.1 Kb) · 7385452.jpg (139.2 Kb) · 0722758.jpg (145.3 Kb) · 3384146.jpg (144.9 Kb)
 
Форум » Джерела » Мультфільми » Droids - s1e04 - A Race to the Finish (Гонка до фінішу)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: