Понеділок, 12.04.21, 17:26
Вітаю Вас Шпигун | RSS

4. Світловий меч джедая

4. Світловий меч джедая

Вороги:
Таскен-могильник (Коричневий з рушницею);
Таскен-могильник (Коричневий з арбалетом);
Таскен-могильник (Чорний з рушницею);
Таскен-могильник (Чорний з арбалетом);
Дистанційний дроїд;
Майлок;
Водяний сайк;
Міна.

Зброя:
Рушниця штурмовиків;
Термальний детонатор;
Арбалет.

Завдання:
- Використайте акведуки та канали зрошення за будинком, щоб прокласти шлях до заводу очищення води;
- Підніміть рівень води в середині заводу очищення води щоб ви могли дістатися до дамби на річці;
- Знайти прохід до дамби на річці;
- За дамбою ваша точка зустрічі з Джен. Після цього ви відплатите 8t88, відвідавши його в місті Беронс Хед.

 

Проходження.

Ви отримуєте нову зброю: світловий меч. Крім того, що це грізна зброя, ним можна різати решітки. Якщо у вас є бажання потренуватися з ним, можете активувати рубильник в комірці. Після цього в майстерню влетить дистанційний дроїд.
Після того, як вам це набридне, стрибайте в діру в підлозі та йдіть в напрямку водостоків. Проходьте по каналу і піднімайтесь на платформу, з якої видно канал, через який тече вода.

Секрет №1: Стрибайте в воду та рухайтесь за течією. В кінці ви наштовхнетесь на решітку. Розрубайте її мечем і потрапите в секретну кімнату.

    
(або на важкому рівні)
 

Рухайтесь проти течії до місця, коли вийдете з води, вам доведеться пройти трохи далі, до стоку. Беріть світловий меч, яким доведеться перерізати решітку під водою та швидко випливти з нього. Як будете готові, стрибайте і вас винесе до платформи, яка розгалужується.

Секрет №2: Пройдіть по платформі праворуч, до водоспаду. Збережіться! Вам потрібно буде з води стрибнути у вікно на протилежній стіні. Якщо ви не дострибнете, то помрете. Якщо дострибнете, оберніться і обійдіть вікно з боку.

          
(або на середньому рівні)
       
(або на важкому рівні)
       

Рухайтесь ліворуч, від місця з якого ви приплели. Ліворуч від водоспаду буде прохід, за яким в гору ведуть акведуки. З них ви побачите акведуки поверхом нижче. Стрибніть туди і рухайтесь за течією.

Секрет №3: Течія приведе вас в резервуар. Вам туди не потрібно! Встигніть зіскочити ще на рівень нижче. Тепер можете пройти ліворуч щоб обійти резервуар.

Секрет №4: З місця секрету 3 пройдіть вперед по карнизу і ви опинитесь в кімнаті з таскенами. Перебийте їх і забирайте свої трофеї.

     
(або на середньому рівні)
   
(або на важкому рівні)
 

За повним резервуаром буде порожній. В ньому є отвір, що веде до сухих акведуків, які облюбували майлоки. За ними буде міст, по балкам якого треба перейти до наступних акведуків. Це досить небезпечно, бо якщо ви зірветесь, то розіб’єтесь. Далі вам доведеться рухатись за течією акведуків до резервуару.

Секрет №5: По течії до резервуару, ліворуч буде виступ зі схилом вниз. Зайдіть туди.

  
(або на середньому та важкому рівні)
 

Коли впадете в резервуар, то вам доведеться знайти вікно під водою у внутрішню частину і ще одне, щоб досягти центру. Тепер пливіть угору і вмикайте рубильник. Після цього рівень води підніметься і ви зможете допливти до стоку, до якого не могли дістатися раніше. але будьте обережні, з водою в резервуар потрапив водяний сайк. Підніміться проти течії і рухайтесь до різкого спуску вниз до водоспаду дамби. Вам потрібно випливти праворуч і рухатись вперед. Спочатку ви підніметесь на ліфті, а потім спуститесь в кімнату. За нею ви побачите канал, в якому плавають водні сайки. Прямо перед цим, буде стіна, яка йде не до самої стелі. За нею знаходяться таскени, які будуть атакувати вас, коли ви спуститесь в канал. Але їх легко можна перебити, якщо стріляти через отвір з арбалету рикошетом.

Секрет №6: В каналі з сайками, праворуч під водою буде тунель. Пірнайте туди і винирнете в секретній кімнаті.

           
(або на середньому рівні)
         
(або на важкому рівні)
       

За каналом, ви потрапите до водостоку, який приведе вас до невеликого "озера". На його березі окопалися таскени, але вони не чекають, що ви можете розстріляти їх з арбалету. Після цього стрибайте в воду і, підпливши ближче до берега, киньте термальний детонатор, щоб підірвати міни. Після цього заходьте в великі двері, піднімайтесь на другий поверх ліфтом, та рубильником відчиняйте ворота до річки. З її берега вас забере Джен.

 

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:
    BigErny
  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета