Вівторок, 18.05.21, 22:03
Вітаю Вас Шпигун | RSS

3. Повернення додому на Салон

3. Повернення додому на Салон

Вороги:
Таскен-могильник (Коричневий з рушницею);
Таскен-могильник (Коричневий з арбалетом);
Таскен-могильник (Чорний з рушницею);
Таскен-могильник (Чорний з арбалетом);
Майлок.

Зброя:
Рушниця штурмовиків;
Термальний детонатор;
Арбалет.

Завдання:
- Знайдіть шлях в будинок вашого батька, щоб знайти сімейного дроїда Віджі;
- Пройдіть через будинок до задньої частини та через природній силовий генератор вашого батька. Будьте обережні проходячи біля басейнів з кислотою батареї;
- Знайдіть майстерню вашого батька.

 

Проходження.

Вхід в будинок закритий, а навколо вештається ціла купа таскенів-могильників. Арбалет, набої для якого тепер буде достатньо, підходить хіба що для снайперських пострілів, адже його заряди не гублять силу з дистанцією. Знищивши ворогів, обходьте будинок ліворуч і вистріліть в середні жалюзі, які від цього впадуть і відкриють шлях в будинок.

Секрет №1: На місці, де ви почали рівень, оберніться назад. Там ви побачите на скелі темну пляму. Стрільніть туди.

  

Секрет №2: Ліворуч від входу буде схил з барикадами. Стіна навпроти нього покрилася тріщинами. Вистріліть в неї.

Стрибайте у вікно і, пройшовши пару кімнат, ви опинитесь перед входом в будинок, який тепер буде відкритим. Але вхід в наступну кімнату перекриває яма з балкою. Вона вас не витримає і ви впадете на поверх нижче.

Секрет №3: Після ями з балкою, пройдіть по коридору вперед і поверніть праворуч. На правій стінці ви побачите тріщини. Вистріліть туди.

  

Піднімайтесь по сходах до перших дверей. За ними буде приміщення з колоною, за якою є двері в ангар. В ангарі вас чекає група таскенів, з якими треба розібратися. Після цього за ящиками навпроти дверей, з яких ви вийшли, візьміть червоний ключ від саду. Далі повертайтесь до сходів і піднімайтесь коридорами до саду. Використайте ключ, щоб відкрити двері в саду.

Секрет №4: В саду ви побачите коридор, який веде в до завалу. Ліва стінка біля нього має тріщини. Вистріліть туди.

 

Піднімайтесь по сходах і ви опинитесь в коридорі, з вікон якого видно місце з якого ви почали рівень.

Секрет №5: В коридорі, з вікон якого видно місце, де ви починали рівень, є дві вдавлені панелі в стіні. Якщо ви вистрілите в праву, вона відчиниться.

  
(або на середньому та важкому рівні)
 

Далі ви пройдете по містку над ангаром і опинитесь в коридорі з багатьма дверима. Обійшовши їх ви знайдете дві кімнати, в одній з яких буде жовтий вентиль та синій вентиль, в кімнаті, в яку веде схилена вниз доріжка. Далі ви вийдете до басейну з водою. Праворуч від спуску під водою буде відкритий люк, через який можна дістатися до кімнати керування. Пірнайте туди та вентилями створюйте бар’єр для води, щоб двері на протилежному кінці басейну відчинилися.

Секрет №6: В басейні з водою, праворуч від водоспаду є прохід. Зайшовши туди. ви побачите підйом вгору. Центральна його частина знаходиться без світла. Якщо ви увімкнете ліхтарик, то побачите нішу праворуч.

 

Зайшовши в двері за басейном, ви підніметесь і пройдете до басейну з кислотою, біля якого гніздяться майлоки. З ними краще боротися арбалетом, бо вони атакують лише в ближньому бою

Секрет №7: Вийшовши до басейну з кислотою, прямо під виходом б басейні буде ніша. Перед тим, як пірнути туди, відновіть здоров’я. Після того, як заберете предмети, одразу пливіть до насипу землі, щоб піднятися з басейну.

   
(або на середньому рівні)
  
(або на важкому рівні)
 

Біля басейну рухайтесь обережно, якщо впадете в нього, то якнайшвидше вилазьте на поверхню. Піднімайтесь в печеру на протилежному боці басейну. Печера повна майлоків, тому будьте обережні.

Секрет №8: Тунель дуже погано освітлений, тому увімкніть ліхтар, щоб не проґавити поворот праворуч.

 
(або на важкому рівні)

В кінці тунелю ви вийдете до майстерні вашого батька, з якої зняли дах.
В кінці цього рівня ви отримаєте перше вміння Сили - Біг.

 

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:

  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета