Субота, 06.03.21, 16:41
Вітаю Вас Шпигун | RSS

Корабель Джабби

Корабель Хата Джабби
Помста Джабби

Вороги:
Міна;
Гран;
Трандошан;
Гаморреан;
Діанога;
Дракон келл.

Зброя:
Рушниця штурмовиків;
Термальний детонатор;
Міна;
Ударна рушниця Стакер.

Завдання:
- Повернути свої речі;
- Знайти гавігаційну карту;
- Врятувати Джен.

 

Проходження.

Досить складний рівень, особливо на початку. Ви на арені без зброї. Ворота перед вами відчиняться і звідти на вас накинеться дракон келл. Краща тактика боротьби з ним - підбігти, вдарити і відступити. Дракон досить живучий, тому ви можете загубити життя на його проходженні, але на рівні є декілька життів, які зможуть це компенсувати.
Забивши дракона, йдіть на нову арену з довгою спорудою по середині. Зайдіть в неї з правої сторони і побийте грана, щоб забрати в нього термальні детонатори. В цій же споруді є рубильник, який може підняти карниз, по якому можна піднятись наверх і взяти синій ключ і міни. Але якщо на арені будуть присутні ще дракони, вони можуть опустити карниз назад. Якщо у вас замало досвіду чи бажання зв’язуватись з ними, можна за ключем стрибнути з гранати.
Йдіть в двері в кінці споруди і заходьте в них. За ними вас зустрінуть гаморреани. Вони атакують лише в ближньому бою, але досить повільні, щоб забити їх кулаками. Дійшовши до ями киньте детонатор в грана та перестрибайте на карниз, де він ходив. Йдіть по ньому до кімнати, в якій є кнопка, що відчиняє кімнату з речами. Підірвіть міну на її порозі, розберіться з гамарреанами та заберіть свої речі. Після цього поверніть важіль, якій підніме підлогу ями.

Секрет №1: Цей секрет доступний і одразу як ви дістанетесь карнизу з граном над ямою, але краще брати його після того, як піднімете підлогу ями. Стінка карнизу фальшива, за нею є кімната з іще одним граном. Знищте його та забирайте супер генератор щиту, або аптечку на важкому рівні.

(або на важкому рівні)

Проходьте кімнату з мінами та піднімайтесь до коридору з гаморреанами та дверима. Ви вийдете з лівої. Середні двері заміновані і, крім цього, деякі з внутрішніх дверей заміновані теж. Проходьте їх та візьміть червоний ключ від правих дверей, який виведе вас на арену з багатьма ворогами. В її кінці є ліфт, який підніме вас до важеля, що піднімає міст.

Секрет №2: Справа на рені за мостом є ніша. Щоб потрапити туди підніміть міст, зайдіть на нього, розверніться та стрибніть в неї. Там ви знайдете чотири аптечки та три генератори щиту.

      

Секрет №3: Навпроти місця з секретом №2 є ніша ліворуч від арени. Крім того, що там сидить гран, туди значно важче стрибнути. Якщо вам це вдасться, ви отримаєте чотири аптечки та три генератори щиту та додаткове життя. Але не спішіть стрибати звідси вниз!

       

Секрет №4: В місці з секретом №3 є фальшива стіна, за якою сходи, що виведуть вас прямо до секрету №4. Перестрибніть через арену і візьміть додаткове життя.

Рухайтесь далі по коридорах через арени, доки не опинитесь перед зачиненими дверима. За ключем від них треба нирнути в каналізацію, вхід в яку біля одного з кутів. В ній живе діанога, тому будьте обережні. Взявши ключ, піднімайтесь на ліфті назад і проходьте крізь двері. Рухайтесь коридорами доки не дійдете до кантіни.

Секрет №5: Перед кантіною ви побачите велику картину з Джаббою на стіні. За нею є кімната з додатковим життям, або двома аптечками на важкому рівні.

(або на важкому рівні)
 

Зістрибніть з мосту на платформу де стояв гран і ви опинитесь перед двома дверима.

Секрет №6: В першій кабінці кантіни на одній полиці є фальшиві двері, які ведуть до таємної кімнати. Там ви знайдете додаткове життя та три рушниці штурмовиків.

   

Йдіть на кухню та візьміть навігаційну карту. Тепер двері далі відчиняться і ви зможете пройти до ями. Будьте уважні, бо з неї ви не зможете вистрибнути назад (хіба що зробити стрибок з міни). Рухайтесь далі і ви потрапите до платформи з драконом келл, який накинеться на вас. Але тепер у вас багато зброї...

Секрет №7: На арені, де був дракон, задня стінка фальшива. За нею вас чекатиме гран та три генератори щиту.

  

Проходьте далі і ви опинитесь на трибунах перед ареною, на якій у вас відбувся перший бій з драконом. Поверніть важіль, щоб підняти арену та перейдіть на протилежний бік.

Секрет №8: На протилежному боці праворуч в комірці, є рубильник знизу. Якщо ви повернете його, то стіна біля арени від'їде вперед. За нею сидить гаморреанеці, який кинеться на вас. Коли подолаєте його, зможете забрати дві аптечки та два генератори щиту.

   

Проходьте далі вздовж арен, доки не дійдете до ями з гаморреанцями. Обійдіть її по карнизу і ви побачите два колодязя перед собою. Перший - це спуск в яму, тому розженіться і стрибайте в другий.

Секрет №9: Дуже важкий та безглуздий секрет. Знищивши ворогів поблизу, повертайтесь до дірки, з якої ви випали. В ній зверху є рубильник. Якщо ви перед самим краєм поставите міну і стрибнете з неї, то у вас може вийти повернути його. Якщо вам вдасться це зробити, то в жолобі по середині відкриються таємні двері, зайшовши в які ви потрапите до... джакузі з діаногою. Більше в цьому секретному місці нічого нема.

Знищте ворогів і перестрибуйте через жолоб посередині. За першими дверима ліворуч від ліфту Джен під охороною гаморреанця. Звільніть її і завершуйте завдання.

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:

  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета