Понеділок, 12.04.21, 15:55
Вітаю Вас Шпигун | RSS

Місто Аноат

Місто Аноат.
Підземна схованка

Вороги:
Дроїд-зонд;
Дроїд-дізнавач IT-O;
Дистанційний дроїд;
Діанога;
Гран.

Зброя:
Рушниця штурмовиків;
Термальний детонатор.

Завдання:
- Знайти збройного інженера Імперії Моффа Ребаса.

 

Проходження.

Досить складне завдання з великою кількістю ворогів та невеликою кількістю набоїв. Тому бережіть заряди. Умовно ворогів можна поділити на дві групи: дроїди на суші та діаноги в нечистотах. З останніх краще розстрілювати з рушниці, бо пістолет може не встигнути нанести їм достатньо пошкоджень перед тим, як вони нирнуть.
Виходьте з корабля та прямуйте до зали керування решітками. Краще за все ворогів позаду не залишайте, та зачистіть підвальне приміщення. Перемикайте стрвлку, щоб відкрити треті грати і йдіть туди. В розширенні колектору вас чекатимуть діаноги та дроїди, яких краще знищити до того, як дістатися до проходу праворуч. В кімнаті, в яку ви потрапите через прохід, буде рубильник, який спустить дно колектора і на протилежному боці ви побачите двері. Йдіть туди і будьте готові зустрітися з дуже надокучливими дистанційними дроїдами. Підніміться по сходах наверх і ви потрапите в кімнату з декількома дроїдами, і ще декілька дроїдів будуть за вікном. Знищте їх усіх. Після цього натисніть рубильник і ви побачите, що нечистоти заповнили на 1/3 колодязь за вікном. Повертайтесь до колектора і йдіть за течією. Після пари водоспадів ви опинитесь у відстійнику з цілою купою діаног. Краще за все прориватись до дверей з відстійника доки вас не зжерли. Увімкніть в них аварійний рубильник і вас течією винесе в трубу. Пливучи по ній можете на розвилці попливти ліворуч, щоб взяти набої і пристрелити діаногу. Після цього вас винесе до зали керування решітками. Поправте здоров'я, якщо це необхідно та готуйтесь до нової експедиції.
Повертайте стрілку в положення один, щоб відкрити перші грати та йдіть туди.

Секрет №1: Якщо з першого водоспаду ви перестрибнете на корнез протилежної стінки, то зможете пройти по ньому до таємної кімнати з двома генератором щиту, трьома аптечками та чотирма енергетичними зарядами.

        

Зістрибайте вниз і праворуч буде прохід з ліфтом.

Секрет №2: Прямо націй платформі є фальшива стінка, за якою знаходяться чотирма генератором щиту, трьома аптечками та дев'ятьма енергетичними зарядами. Будьте обережні, бо на вас нападе декілька дистанційних дроїдів.

               

Секрет №3: В середині кімнати секрету №2, та тій же стінці що і вхід є ще одна фальшива стінка. В кімнаті ви знайдете дві батарейки, інфрачервоні окуляри та додаткове життя.

   

Підніміться на ліфті і вмикайте рубильник. Тепер колодязь заповнений на 2/3. Повертайтесь та рухайтесь далі по течії, в відстійник з діаногами. Рухайтесь вздовж лівої стінки і скоро ви вийдете до дверей, які ведуть до ліфту наверх. Піднімайтесь на ньому і ви опинитесь біля вашого корабля до якого підлетіла пара нових дроїдів. Знову йдіть до зали керування. Якщо ви повернете стрілку в положення чотири, то зможете пройти і взяти декілька бонусів. Але не йдіть за течією до кінця. бо це приведе вас до відстійника, а краще повертайте назад і рухайтесь проти течії до зали керування. Тепер вмикайте стрілку в положення два і йдіть в колектор. Кімната керування буде ліворуч. Поверніть в ній рубильник і колодязь заповниться максимально, що відкриє вам прохід. Йдіть за течією до дверей. За ними вдалині вас чекатимуть дроїди і грани. З ними краще вести бій здалеку.

Секрет №4: Одразу за дверима зліва буде прохід. Застрибуйте туди і ви опинитесь біля басейну над якім літають дроїди. Якщо рухатись від входу вперед і вправо, то на стіні ви помітите виємку, яка насправді буде фальшивою стінкою. Будьте обережні, бо всередині вас чекатимуть дроїди допитувачі та дестанційні дроїди.Отримавши перемогу над ними забирайте два генератори щиту та п'ять енергетичних зарядів.

      

Секрет №5: За дверима, праворуч, трохи далі від проходу до секрету №4, заходьте в прохід та проходьте до паралельного потоку. Будьте обережні, в ньому може водитися діанога. Йдіть проти течії до водостападу і проходьте крізь нього. Перед вами буде платформа з відновлювачем, батарейкою, трьома енергетичними зарядами, рушницею штурмовиків та чотирьма термальними детонаторами.

         

Зістрибуйте вниз та піднімайтесь ліфтом на колону. Вам потрібно буде пострибати по цим колонам. Тримайтесь правого боку. За поворотом на вас чекає дроїд та гран. Останнього вбийте по скоріше, бо він може закидати вас термальними детонаторами. З карнизу з розгону стрибайте на балкон, де стояв гран. Двері відчиняться і на вас нападе купа дроїдів. Знищуйте їх і проходьте далі. По невеликих сходах піднімайтесь на другий поверх та збивайте останню групу дроїдів. Тепер Мофф Ребас перед вами і беззахисний. Підходьте до нього і завдання завершиться.

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:
    BigErny
  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета