Понеділок, 12.04.21, 15:12
Вітаю Вас Шпигун | RSS

Нар Шаддаа

Нар Шаддаа, вротикальне місто
Мітка смерті

Вороги:
Штурмовик;
Офіцер;
Імпеперський командо;
Дистанційний дроїд;
Міна;
Гран;
Трандошан;
Гаморреан.

Зброя:
Рушниця штурмовиків;
Термальний детонатор;
Скорострільна рушниця Імперії;
Плавильний різак джерон;
Міна;
Міномет Паккерд;
Ударна рушниця Стакер.

Завдання:
- Знайти навігаційні дані Імперії.

 

Проходження.

Секрет №1: Одразу після висадки слідуйте за платформою, яка від'їде вбік. Між нею та стіною буде простір, в якому ви побачите кнопку. Стрельніть в неї і платформа від'їде трохи вбік. Будьте уважні, бо на вас вилетить дистанційний дроїд! Розібравшись з ним, заповзіть в нішу, доступ до якої тепер вільний, та візьміть Міномет Паккерд та чотири мінометні міни.

    

Натисніть на кнопку щоб відвинути напівкруглу стіну. Ви побачите нішу біля підлоги. Заповзіть туди та візьміть жовтий ключ. Підніміться на ліфті і зійдіть праворуч до дверей, які виведуть вас назовні. Там ви побачите міст по якому бігають грани і кидають в вас термальні детонатори. Знищте їх або детонаторами, або мінометом, та рухайтесь далі. Пройшовши ряд коридорів ви вийдете на вулицю, де побачите грана на платформі. Вбийте його та йдіть в двері за ним. Вбийте гаморреан та підніміться на ліфті. Пройдіть по загнутому коридору доки не вийдете на міст з дверима, з якого можна зістрибнути на платформу, де стояв гран.

Секрет №2: За містком є двері, які ведуть в кімнату з двома дверима та великім вікном. Дістатись до першого секретного місця можна через великі двері ліворуч. Коли відчините їх, то побачите командо чи трандошанця на платформі, якого треба попередньо вбити. Але так просто туди не дострибнути! Самий оптимальний варіант виконати стрибок з міни. Для цього підходимо до дверей, ставимо міну, починаємо відлік, відкриваємо двері і на рахунок 4,5 - 5 ви повинні виконати стрибок з розгону над міною. Якщо ви все зробили вірно, то вибухова хвиля закине вас на платформу, де можна знайти два силові заряди та ящик мін. Але будьте обережні! Міни віднімають до 90 одиниць здоров'я!

  

Секрет №3: В дальньому кінці кімнати з дверима до секрету №2 є таємний хід. З нього ви потрапите в коридор, за яким вас чекатимуть гран та штурмовик. Розберіться з ними і ви опинитесь в кімнаті з пресами. Пригніться та проповзіть в нішу ліворуч. Там ви знайдете два генератори щиту та чотири силові заряди.

     

Секрет №4: Дійдіть до кінця коридору з пресами від секрету №3. Будьте обережні, бо в дальньому кінці кімнати лежить міна! Тут ви знайдете дві аптечки, ящик мін та додаткове життя.

   

Секрет №5: В кімнаті за мостом є велике вікно. Праворуч на карнизі буде трандошан, якщо ви його досі не вбили, а прямо - темна кімната. В ній лежить міна, тому заздалегідь киньте туди термальний детонатор. Стрибніть туди і ви знайдете чотири силові заряди.

   

Зістрибніть з мосту на платформу де стояв гран і ви опинитесь перед двома дверима.

Секрет №6: Ліві двері ведуть до невеликого "лабіринту". Проходиться він: ліво, право, ліво. Перед виходом з нього, там де лежить міна, є фальшива стінка. За нею темна кімната з міною! Коли знешкодите її, то зможете взяти додаткове життя.

Йдіть в праві двері з платформи. Вам потрібно пройти в двері праворуч в кінці вулиці. Але вони зачинені і щоб відчинити їх потрібен синій ключ. Тому поки можете відвідати секретні місця. Для цього рухайтесь ліворуч знищуючі сили трандошан і гранів. В кінці вулиці будуть сходи в будівлю. Зайдіть туди та розберіться з вороже налаштованими мешканцями. Тут ви знайдете червоний ключ, який відчиняє двері навпроти сходів та суперзаряд щиту. Взявши ключ, виходьте та йдіть за невелику стіну, де побачите двері. Заходьте туди та піднімайтеся по сходах.

Секрет №7: Зверху сходів праворуч є панель, яка відчиняється. За нею ви знайдете три аптечки та чотири мінометні міни (три на середньому рівні чи дві на важкому).

      
(або на середньому рівні)
     
(або на важкому рівні)
    

Секрет №8: Ліворуч від сходів закрите "жалюзями" вікно. Відкрийте його і ви зможете перестрибнути у будівлю навпроти. Будьте обережні, в тій будівлі є гран, якого варто вбити до стрибка. В кімнаті навпроти ви знайдете міномет Паккерд та дванадцять мінометних мін (одинадцять на середньому рівні чи чотири на важкому).

            
(або на середньому рівні)
           
(або на важкому рівні)
     

Секрет №9: З вікна праворуч від сходів ви можете перестрибнути в будівлю навпроти (в якій сиділа купа трандошанів). З неї ви можете перестрибнути в іншу будівлю, з якої можна стрибнути на карниз, якій приведе вас до вікна, з якого можна стрибнути до будівлі з ліфтом. Він працює дуже нестабільно, тому може поранити вас. Спустившись ви потрапите в закоулок з припасами. Там ви знайдете два силові заряди та сім мінометних мін.

        

Зібравши секрети, рухайтесь до великої будівлі, праворуч від якої двері, які відмикаються синім ключем. Обходьте її зліва та йдіть вперед, повз вулицю з ворогами ліворуч. Пройшовши вперед, звертайте праворуч та йдіть між будинками, доки не побачите вхід, сходи якого спускаються в кантіну. Спускайтесь туди та візьміть синій ключ за барною стійкою. Після цього піднімайтесь та повертайтесь до зачинених дверей.

Секрет №10: За кантіною знаходиться декілька закритих квадратних дверей. Підірвіть їх та заходьте всередину, де на вас чекатимуть трандошани. Знищте їх та забирайте свою нагороду: аптечку (відсутня на важкому рівні), чотири генератори щиту (два на середньому та важкому рівнях), два силові заряди (один на середньому та важкому рівнях) та чотири мінометні міни (відсутні на важкому рівні).

          
(або на середньому рівні)
       
(або на важкому рівні)
  

Відкривши двері, ви потратите в приміщення з рядом коридорів, в яких повно ворогів. Йдіть по них, доки не дійдете до містка, з якого на початку рівня збивали гранів. Він веде до кімнати, в якій повно солдат Імперії. Також в цій кімнаті буде навігаційна картка, за якою ви і прилетіли.

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:
    BigErny
  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета