Вівторок, 13.04.21, 21:20
Вітаю Вас Шпигун | RSS

Імперське місто

Імперське місто, Корусант.
Покров Імперії

Вороги:
Штурмовик;
Офіцер;
Імпеперський командо;
Дроїд-зонд;
Дроїд-дізнавач IT-O;
Турель;
Темний воїн фази I;
Темний воїн фази II;
MSE-6 droid;
Боба Фет.

Зброя:
Рушниця штурмовиків;
Термальний детонатор;
Скорострільна рушниця Імперії;
Міна;
Міномет Паккерд:
Штурмова гармата.

Завдання:
- Знайти будинок З.О.І.;
- Пробитися в головне сховище. Ввести навігаційну карту в декодер і забрати розшифровану стрічку даних;
- Зустрітися на кораблі.

 

Проходження.

Секрет №1: Одразу від зони висадки пройдіть ліворуч до кінця. Праворуч ви побачите карниз, по якому можливо дійти до стінки будівлі за прірвою. Пройдіть туди і відчиніть замасковані двері. Всередині буде ліфт, який відвезе вас на поверх з коридором, в якому буде купа штурмовиків і офіцерів. Знищивши їх ви зможете забрати три аптечки.

  

Рівень просто кишить ворогами. Пройдіть вперед над "ямами" тримаючись правого боку. В кінці буде ліфт, який вивезе вас вниз до площі. Тут дуже багато ворогів,тому рухайтесь обережно по лівій стороні. Одразу вибігати на площу не варто, бо вас помітить темний воїн І-ї фази і кинеться на вас.

Секрет №2: На вишці зі штурмовиками, яка стоїть одразу на площі справа, є червона кругла кнопка. Поцільте її ліфт спуститься. Якщо підніметесь нагору,то ви знайдете дві рушниці штурмовиків, скорострільну рушницю Імперії, ящик мін та міномет Паккерд.

    

Секрет №3: Трохи далі від місця з секретом №2 є ніша з портретом імператора. Якщо стати в нішу натиснути на портрет, у нього відкриється рот. Стрельніть туди і ліфт відвезе вас на поверх вище. Там ви знайдете відновлювач і додаткове життя. Краще за все приберегти їх до кінця рівня.

 

З кінця площі ви піднімітесь на платформу, а з неї потрапите на ліфт, який відвезе вас на дах. Дах буде просвічуватись прожекторами, але краще за все попасти під прожектор і відійти назад до дверей, через які ви вийшли на дах: так ви будете недосяжні до турелей і досить далеко від штурмовиків, які прибудуть з бункеру навпроти. Перестріляйте штурмовиків та з міномету розстріляйте три турелі позаду. Після цього заберіть синій ключ біля бункера та перестрибайте на протилежний будинок. Зайшовши в двері ви опинитесь біля великого ліфту, який буде їхати вниз.

Секрет №4: Коли ліфт поїде вниз, на третій його зупинці буде ніша, з штурмовиком та чорною стіною. За цією стіною лежить суперзарядка зброї, яка дуже знадобиться вам далі.

Спустіться в самий низ і вийдіть з будівлі. Ви опинитесь перед будинком захисних операцій Імперії (З.О.І.). Тут на вас чекатиме ціла купа командо і декілька дроїдів. Якщо у вас досі збереглась суперзарядка зброї, намагайтесь з її допомогою покласти якомога більше ворогів. Зайшовши в середину вас чекатиме хол з чотирма турелями. Знищте їх або пробіжіть вперед. Нижній рівень теж кишить командо і іншими ворогами. Вам потрібно знайти ліфт в центрі зали і піднятися на верхній поверх. тут будуть двоє дверей поруч. Заходьте в ліву і біля підлоги ви знайдете рубильник. Тричі активуйте його, відкрийте вентиляцію і стрибайте туди. Ви потрапите в кімнату, де буде декілька ворогів, а також червоний ключ та остання зброя до колекції: штурмова гармата. Заберіть їх, відчиніть двері і йдіть в ліфт навпроти. Пройшовши ряд коридорів і ліфтів ви опинитесь на даху. Зайдіть в ліву будівлю і готуйтесь до битви з темним воїном. Знищивши всіх ворогів, поверніть важіль. Тепер на будинку праворуч з'являться двері ліфту.

Секрет №5: Обійдіть праву будівлю, на якій ви відкрили двері ліфту, з лівого боку по карнизу. В самому кінці буде фальшива стіна за якою ви знайдете цілий скарб: три генератори щиту, батарейку, чотири енергетичні заряди, термальний детонатор, три пояси термальних детонаторів, два силові заряди та мінометні міни.

              

Спускайтесь на ліфті вниз і ви опинитесь перед лабіринтом. В ньому нема нічого складного, але, якщо бажаєте пройти його швидше, то пройдіть і переведіть усі двері в зовнішнього кола в відкрите положення. Далі, дійдіть до проходу в середній рівень і почніть йти ліворуч, закриваючи за собою двері. Чотири дверей переведіть в положення відкритого внутрішнього кола, після цього двоє дверей, в положення відкритого середнього кола. Так ви зможете дістатися до декодера. Активуйте його і вставте навігаційну карту. Після того, як він декодує стрічку даних, йдіть в коридор якій відчинився. Ліфт підніме вас до площі (де були два секрети). Йдіть до місця висадки і... не все так просто. Тут на вас вже чекає Боба Фет. Почніть обстрілювати його здалеку, це не дасть йому можливості злетіти. Побивши його, відновлюйте щити на максимум і завершайте рівень.

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:

  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета