Субота, 06.03.21, 16:44
Вітаю Вас Шпигун | RSS

Шахти Громасу

Шахти Громасу.
Кривавий місяць

Вороги:
Штурмовик;
Офіцер;
Імпеперський командо;
Дроїд-зонд;
Турель;
Темний воїн фази I.

Зброя:
Рушниця штурмовиків;
Термальний детонатор;
Скорострільна рушниця імперії;
Плавильний різак джерон.

Завдання:
- Знайти реактор та встановити заряд вибухівки;
- Повернутися на корабель.

 

Проходження.

Виходьте з ущелини до бурильних установок і йдіть вздовж них ліворуч. В самому кінці буде ліфт, який підніме вас в середину. Проходьте по сходах і візьміть біля вікна нову зброю - плавильний різак джерон. Далі заходьте в середину і рухайтесь в наступну кімнату, де ліворуч бід вас буде яма. Зберіть якомога більше речей, бо більше ви в цю зону не повернетесь.

Секрет №1: Якщо спуститися в яму і пройти в її інший кінець (в напрямку з якого ви прийшли), то панель в її кінці виявиться замаскованими дверима. Будьте обережні, бо всередині окрім  двох генераторів щиту, чотирьох термальних детонаторів та додаткового життя, на вас чекатиме штурмовик та турель!

      

Секрет №2: Не виходячи з ями, пройдіться вздовж довгої стінки. На ній ви побачите панель, яка відрізнятиметься від інших. За нею вас чекатиме командо та два генератори щиту (один на важкому рівні складності).

 
(або на важкому рівні)

Секрет №3: В середині кімнати з секретом №2 поверніть ліворуч і пройдіть до стінки. За нею чотири генератори щиту (три на важкому рівні складності).

   
(або на важкому рівні)
  

Секрет №4: В середині кімнати з секретом №2 поверніть праворуч і пройдіть до стінки. За нею знаходяться чотири енергетичні заряди, чотири термальні детонатори, чотири силові заряди (три на важкому рівні складності) та скорострільна рушниця Імперії.

            
(або на важкому рівні)
           

Пригніться та проповзіть в кімнату з другим буром. Рухайтесь далі по коридору з турелями до третього буру, який їздить вгору та вниз. Зстрибніть на нього та їдьте вниз, де заскочте в шахту. Будьте тут обережні, бо всюди працюють преси. Рухайтесь вперед, доки не побачите зачинені двері праворуч. Якщо пройдете далі, то опинитесь біля колодязя з платформами. Ключ від дверей у невеликій комірці над прірвою, обережно візьміть його. Можете перестріляти усіх ворогів з дальньої дистанції. Повертайтеся до дверей та відчиняйте їх. Рухайтесь вперед до першого колодязя, та проходьте далі, доки не дійдете до другого. Обережно зійдіть на карниз та чекайте, доки прес праворуч від'їде і звільнить прохід. Можете спробувати розігнатися і стрибнути в кімнати ліворуч та прямо (тут лежить додаткове життя), але якщо впадете, то повернетесь аж до місця, де шукали ключ від дверей. Зстрибнувши за прес, ви пройдете до ліфту, який відвезе вас до реактора. Але не спішіть знищувати його одразу. Спочатку пройдіть по бокових проходах та знищте всі турелі. Після цього готуйте термальні детонатори та активуйте заряд на реакторі. Він підніметься, а з підлоги виїде темний воїн І-ї фази. Відступайте в бокові проходи та закидайте його термальними детонаторами. Енергетична зброя проти нього не ефективна, бо він може поставити щит і відбити заряд в вас. Знищивши його, біля ліфту з'явиться прохід до іншого ліфту, який відвезе вас наверх. Але вийти з копалень теж не просто. Станьте в прохід з рубильником, поверніть його та чекайте доки відкриється ряд дверей. Ворогів бажано знищити з пістолету і готуйтесь бігти. Вам потрібно пробігти всі двері до того, як вони зачиняться, бо інакше доведеться починати все з початку. Після цього ви опинитесь на виступі під яким ціла купа імперських солдат. Знищте їх та проходьте по коридорах до ями, яка приведе вас майже до початку рівня. Тепер знайдіть вхід в розщелину та повертайтесь на ваш корабель.

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:

  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета