Понеділок, 12.04.21, 17:36
Вітаю Вас Шпигун | RSS

2. Загублений диск

2. Загублений диск

Вороги:
Гран (Коричневий);
Гран (Коричневий з рушницею);
Гран (Чорний);
Гран (Чорний з рушницею);
Родіан;
Гаморреан.

Зброя:
Рушниця штурмовиків;
Термальний детонатор;
Арбалет.

Завдання:
- Знайти датадиск вашого батька, затиснутий у відірваній руці 8t88;
- Прокласти свій шлях на дахи Нар Шаддаа. Там Джен Орс забере вас на Ворона.

 

Проходження.

Стрибайте вниз по платформах доки не опинитесь перед круглим колодязем вентиляції. Рука 8t88 знаходиться там. Але, оскільки наш герой не подбав про джетпек чи, хоча б, мотузку, нам потрібно йти вперед і шукати шлях щоб піднятися. У вентиляції повно гранів з термальними детонаторами і часто в вигляді трофея випадає детонатор. якій вони активували, тому перед тим як підібрати його, зачекайте кілька секунд. Рухайтесь по напрямку труб вентиляції, доки не дійдете до кімнати керування, за якою буде короткий прохід.

Секрет №1: Після невеликого проходу, за кімнатою керування, ви спуститесь в довгий коридор з вікном праворуч. З іншого боку по вас вестиме снайперський вогонь гран. Підійдіть до краю вікна і дуже обережно зістрибніть на карниз на поверх нижче. У вас мусить бути як мінімум 10 одиниць здоров’я! Цю зону можуть охороняти родіан, гран та гаморреанці.

              
(або на середньому рівні)
             
(або на важкому рівні)
           

Рухайтесь далі, і дійдете до ряду місточків. які ведуть вгору. За ними. поверхом нижче, є місток на якій можна зістрибнути і піти іншим шляхом. В будь-якому випадку, ви дійдете до кімнати, в якій буде три великі діри в підлозі. Стрибайте в ту, де є ящики, вони не дадуть вам розбитися. Далі вам потрібно буде знайти кімнату керування конвеєром (один коридор) та дорогу, яка веде на платформу над конвеєром (другий коридор). Увімкніть конвеєр та перестрибніть через нього, щоб скоротити шлях на гору. З платформи стрибніть на ящик та їдьте на ньому угору. Там ви побачите ще одну кімнату керування та великі двері. За дверима вас чекає купа ворогів. але через них ви потрапите в кімнату керування, де зможете взяти червоний ключ. Вертайтесь до місця, куди ви приїхали на ящику, та по рейках переходьте на протилежний бік. Увімкніть кнопку на стіні праворуч, та відчиняйте червоні двері ліворуч. За нею гаморреанці та кнопка, яка відчинить двері, до яких під’їхали рейки. Переходьте по них і йдіть по вимкнутих конвеєрах.

Секрет №2: За приміщенням з вимкненими конвеєрами, буде кімната з двома ящиками. Стрибніть на червоний і ви побачите невелику нішу на стіні. Стрибніть туди.

   
(або на середньому рівні)
 
(або на важкому рівні)

Віднімайтесь вгору та потрапите в зону, по якій проходять гігантські контейнери. Вам потрібно пройти проти руху конвеєра, а потім, використовуючи контейнери як платформу, підніматися все вище і вище, доки не дійдете до кімнати з гаморреанами. За нею велике приміщення з трьома смугастими кранами.

Секрет №3: В приміщенні з трьома кранами обійдіть перший праворуч і дійдіть майже до стіни. Якщо дуже обережно стрибнути, то можете приземлитися на виступ поверху нижче. Тільки для цього треба мати не менше 20-ти здоров’я. Тепер ви можете по крану, що стоїть біля стіни, перейти в таємну кімнату. Але будьте обережні, на важкому рівні там буде стояти родіан.

     
(або на середньому рівні)
     
(або на важкому рівні)
   

Проходьте далі і стрибайте вниз на конвеєр, по якому рухаються ящики. Коли дійдете до ліфтів, які опускають ящики, стрибніть на ліфт і їдьте угору. Проходьте далі до великих дверей.

Секрет №4: За великими дверима буде дві гори контейнерів. Зайдіть на ту, яка буде ліворуч і перестрибніть на іншу гору. Але будьте обережні, там може ховатися гран.
Деякі речі лежать на ящиках недосяжними.

   
(або на середньому рівні)
   
(або на важкому рівні)
  

Пройшовши далі, ви дійдете до ліфту, який підніме вас до конвеєра, по якому між двома силовими полями проїжджають ящики.

Секрет №5: Перестрибніть на другий ліфт. Тепер обережно зійдіть під конвеєр і потрапите в секретну зону.

    
(або на середньому рівні)
 
(або на важкому рівні)

Секрет №6: З ліфту з минулого секрету, під час підйому ліфту, зістрибніть на ящик, з якого зможете потрапити в нішу над силовим полем.

  

Секрет №7: З ліфту з минулого секрету, під час підйому ліфту, перед тим, як він під’їде до свого поверху ви побачите карниз ліворуч. По ньому можна перейти на наступний карниз.

   
(або на середньому чи важкому рівні)
 

Підніміться на ліфті і проходьте далі.

Секрет №8: Вийшовши з приміщення, підніміться по похилій доріжці. Розверніться і по тоненькій стіночці пройдіть до стіни. Поверніться праворуч і побачите там кімнату. Там вас може чекати гран.

  

Якщо ви взяли супер щит з минулого секрету, то швидше біжіть вперед через місток на посадочну платформу. Там вас чекатиме група гранів, розібравшись з якими ви завершите завдання.

 

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:
    BigErny
  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета