Понеділок, 12.04.21, 14:30
Вітаю Вас Шпигун | RSS

Дослідницька фабрика

Планета Фест.
Імперська фабрика досліджень зброї

Вороги:
Штурмовик;
Офіцер;
Імпеперський командо;
Дистанційний дроїд;
Турель;
Дроїд MSE-6.

Зброя:
Рушниця штурмовиків;
Термальний детонатор;
Скорострільна рушниця імперії.

Завдання:
- Проникнути на базу і знайти зразок матеріалу, який вони тестують;
- Повернутися на злітний майданчик.

 

Проходження.

На цьому рівні відсутні аптечки, тому бережіть здоров'я.
Проходьте до першого плато і знищуйте штурмовиків.

Секрет №1: Праворуч буде невеликий карниз по якому можна дійти до кімнати. З неї можна перестрибнути в інший прохід, де і є секрет. Але будьте обережні і не зірвіться в прірву! Якщо пройти це секретне місце до кінця, то можна знайти шість генераторів шиту, шість термальних детонаторів та додаткове життя (на легкому рівні складності). Але й тут варто бути обережним, бо в коридорах цього секрету є штурмовики та офіцери!

             
(або на середньому та важкому рівні)
            

Рухайтесь вперед по тонкому чорному мосту до кімнати з тріщиною в підлозі. На виході з неї будуть сходи, які підуть ліворуч в гори і прохід праворуч, який веде до вентиляційної шахти.

Секрет №2: Якщо ви пройдете наліво в н напрямку бази, то скоро вийдете до захисної стінки під якою офіцер муштрує штурмовиків, Якщо ви вже навчилися мітко кидати термальний детонатори, то один термальний детонатор зможе розкидати цей натовп. Зістрибуйте вниз і обходьте стінку. Ви побачите прохід, через який зможете зайти на ворота. Проходьте по ньому і ви опинитесь в середині стіни. Піднімайтесь на верхній поверх та отримуйте додаткове життя. Будьте обережні, бо його охороняє пара штурмовиків!

Перестрибніть в прохід праворуч та піднімайтесь до вентиляційної шахти. Застрибайте в неї та рухайтесь увімкнувши інфрачервоні окуляри - з ними ви зможете рухатись по вентиляції не поміченими для дроїдів та турелей. Вийшовши з неї ви опинитесь в кімнаті зі сходами. Будьте дуже обережні, бо з права їх охороняє декілька турелей. Зліва ж є виступ за який можна від них сховатися і дійти до кнопки в протилежному кінці коридору. Після цього здалеку знищуйте турелі, натаскайте на кнопку і пробігайте до ліфту, який підніме вас на поверх вище. Далі вас чекатиме коридор. який теж охороняють турелі. Можете пробігти повз них, а можете спробувати знищити і забрати щити. Лише дивіться. щоб ви не втратили більше щитів чим візьмете. Рухайтесь вперед, доки не дійдете до темного проходу з дверима. В двері вам йти ще рано, бо у вас нема коду, тому рухайтесь до наступної розвилки. На ній йдіть по сходах направо і знищуйте турель над головою. Рухайтесь далі. доки не дійдете до містка до дверей з червоним колом.

Секрет №3: Перед дверима з червоним кругом зістрибніть з містка, ви опинитесь в кімнаті з якої є вихід в коридор і прохід до іншої кімнати та кімнатою з меншими дверима з червоним колом. Також в коридорі є штурмовики та дроїд-миша. Йдіть в інший кінець коридору і ви побачите вікно, через яке видно червону кнопку яка рухається. Поцільте її зі зброї і маленькі двері з червоним колом відчиняться. За нею ви зможете знайти три силові заряди (дві на важкому рівні), скорострільну рушницю Імперії та п'ять термальних детонаторів (чотири на важкому рівні). Назад ви зможете повернутися скориставшись ліфтом.

        
(або на важкому рівні)
     

Заходьте в двері та піднімайтесь на ліфті в кімнату, де буде знаходитись офіцер з ключем-карткою. Також звідси відкриваються внутрішні ворота фабрики. Вихід з бази знаходиться зліва від дверей з колом, але сама дорога до виходу охороняється двома турелями. Якщо ви знищите їх, то зможете вийти з фабрики за припасами. 

Секрет №4: Прямо навпроти входу на фабрику є фальшива стінка. За нею знаходяться силовий заряд, скорострільна рушниця Імперії та чотири термальних детонаторів (три на важкому рівні).

      
(або на важкому рівні)
    

Після того, як двері на базу будуть відкриті і ви матимете доступ до генераторів щиту, які лишились назовні, можна починати виконувати основну частину завдання. Повертайтесь до темного коридору, але коли будете проходити вниз по сходах зверніть в прохід праворуч. Він приведе вас до розвилки, з одного боку якої буде тупик. а з іншого ліфт на другий поверх, де в кімнаті з туреллю та ворогами ви зможете знайти скорострільну рушницю Імперії.

Секрет №5: За панеллю з моніторами, біля якої знаходиться скорострільна рушниці Імперії можна знайти п'ять силових зарядів.

    

Рухайтесь до дверей в темному коридорі. За ними декілька штурмовиків та термінал, на якому треба набрати код з картки. Після цього двері відчиняться і ви отримаєте доступ до центру тестувань. Піднімайтесь по сходах та зачищайте бокові кімнати, доки не дійдете до коридору з турелями, який веде в кімнату керування. В ній є два рубильники, лівий відповідає за висоту мосту, правий за направлення. Вам потрібно підігнати міст до всіх трьох кімнат повз які ви проходили, та з них увімкнути перемикач на колоні. Після того, як усі три перемикачі будуть увімкнуті, двері відкриються. Підводьте міст і забирайте зразок металу з колони. Як тільки ви це зробите, колона почне рухатись вгору та вниз. Не панікуйте, а сходьте з неї на міст і повертайтесь на злітний майданчик.

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:
    BigErny
  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета