Субота, 06.03.21, 16:47
Вітаю Вас Шпигун | RSS

Центр утримувань

Центр утримувань Імперії.
Орінакра, доля Крікса Медіна

Вороги:
Штурмовик;
Офіцер;
Імпеперський командо;
Дроїд-зонд;
Дроїд-дізнавач IT-O;
Дистанційний дроїд;
Турель;
Дроїд MSE-6;
Міна;
Діанога;
Гран.

Зброя:
Рушниця штурмовиків;
Термальний детонатор;
Скорострільна рушниця імперії;
Плавильний різак джерон;
Міна;
Міномет Паккерд.

Завдання:
- Знайти Крікса Медіна.

 

Проходження.

Крікс Медін утримується на -1-му рівні в'язниці, але двері до камер відчиняються лише з середини. Тому доведеться шукати інший шлях. Також на рівні дуже велика кількість секретів,але майже всі вони потребують вибухівки (термальні детонатори, міни). І будьте обережні при стрільбі! Більшість стін мають захист проти енергетичної зброї, який відбиває випущений в нього заряд.
Йдіть вперед до прірви з якої будуть вилітати дроїди-зонди. Проходьте біля неї і рухайтесь в кімнату керування човником. Зберіть всі необхідні речі, бо сюди ви вже не повернетесь,та сідайте на човник. Від відвезе вас до дверей в'язниці. По дорозі зліва буде кнопка. Стрельніть по ній, щоб відкрити двері. Заходьте на територію в'язниці та йдіть до великих воріт.

Секрет №1: Якщо повернете назад і пройдете крізь двері позаду приймальні, то опинитесь в кімнаті з тріщиною на стіні. Підірвіть стіну в цьому місці. Будьте обережні, бо за нею вас чекатиме командо! В схованці можна знайти генератор щиту, термальні детонатори, плавильний різак джерон та пару міни.

    

Відчиняйте ворота та зістрибуйте в двір, попередньо знищивши штурмовиків. В кінці двору будуть двері праворуч, через які ви потрапите в коридор до ліфту.

Секрет №2: В коридорі, прямо навпроти невеликого розширення є тріщина в стіні. Підірвіть її. Всередині темно, тому використовуйте інфрачервоні окуляри - це не приверне увагу дроїдів-дізнавачів,які причаїлися всередині. Розібравшись з ними, забирайте свою винагороду: два генератори щиту та сім термальних детонаторів.

        

Піднімайтесь на ліфті і проходьте до круглої червоної кнопки на стіні. Вона підніме міст до коридорів, які виведуть вас до кімнати з рубильником, якій активує підйомник до ліфтів в'язниці.

Секрет №3: По дорозі до рубильника є розширення в коридорі. Ліворуч на стінці буде тріщина. Підірвіть стіну в цьому місці. Будьте обережні, бо за нею вас чекатиме пара штурмовиків! В схованці можна знайти два генератори щиту.

 

Повертайтесь назад до містка, активуйте його і на ньому спускайтеся вниз. Проходьте через ворота в внутрішній двір і доходьте до його кінця,де на стіні з'явились кнопки. Вони опустять платформу,яка підніме вас до ліфтів в'язниці. 

Секрет №4: Зліва від платформи буде знаходитись темний коридор в якому права стінка з тріщиною. Підірвіть стіну в цьому місці. В схованці можна знайти три генератори щиту (два на важкому рівні).

  
(або на важкому рівні)
 

Секрет №5: Одразу за поворотом від місця з секретом №4 біля стелі є тріщина. Підірвіть її і присівши застрибайте в середину. Пройшовши по вентиляції ви вийдете до... місця для паління, де знайдете додаткове життя та дві силові заряди.

  

Підходьте до ліфту в'язниці в ви прбачите праворуч від нього двері в шахту ліфту. Вони зачинені червонимключем, якийвампотрібнознайти. Першийліфт рухається лише по поверхам 0, -2, -4 та -5. Сідайте в нього та їдьте на поверх -2 за секретами.

Секрет №6: На поверсі -2 одразу після виходу з ліфту ліворучбуде тріщина в стінібіля якої лежить міна. Киньте термальний детонатор так, щобміна детонувалі. В отворі, що утворився ви знайдете аптечку, генератор щиту, чотири міни та ящик мін.

      

Секрет №7: Трохи далі ліворуч буде ніша, в якій буде декілька штурмовиків, міна та тріснута стінка. Киньте туди термальний детонатор так, щоб він активував міну і пробив дірку в стіні. В дірці ви знайдете три генератори щиту (два на важкому рівні).

  
(або на важкому рівні)
 

Секрет №8: Одразу за перетинкою, яка розділяє кімнату на дві частини, є стіна одразу з двома тріщинами. Підірвіть першу та заходьте в середину. Там ви знайдете три міни та рубильник. Увімкніть інфрачервоні окуляри та спускайтесь на ліфті вниз, увімкнувши рубильник. Там вас чекатиме пара турелей та штурмовиків. Знищте їх та забирайте додаткове життя, два силові заряди та три міни.

     

Секрет №9: Трохи далі від секрету №8 ще одна тріщина в стіні. Підірвіть стіну в цьому місці. В схованці можна знайти три генератори щиту (два генератори щиту на важкому рівні).

  
(або на важкому рівні)
 

Секрет №10: В середині ніші секрету №9 ви побачите щілину, через яку видно емблему поверху. Стрільніть в неї та біжіть до ліфту. Трохи далі за ним відкрилась вентиляція, стрибнувши в яку можна взяти відновлювач. Але покваптесь, вентиляція не буде відчинена дуже довго.

Забирайте код доступу у офіцера та вводьте його в термінал, щоб відчинити великі двері складу, за якими лежить міномет. Далі можете поїхати на поверх -4, там на вас екатимуть камери з купою аптечки небезпечними в'язнями. Силовий екран відчиняється рубильником в вентиляції з одного боку і рубильником біля столу з іншого.
На поверсі -5 вам потрібно пройти через силовий екран в момент, коли він не блимає. Йдіть далі по коридорах до другого ліфту в'язниці.

Секрет №11: Коли дійдете до кімнати зі штурмовикамиі невеликою перегородкою (за наступними дверима буде "басейн"), то в її кінці правору буде тріщина. Підірвіть стіну в цьому місці. В схованці можна знайти два генератори щиту та енергетичний заряд.

  

Секрет №12: В наступній кімнаті в "басейні" одна стіна рівна,а інша півколом. Середня панель цього півкола фальшива. За нею знаходяться дві аптечки та протигаз.

  

За "басейном" ви потрапите в досить дивну кімнату, двері якої відчиняються лише з середини кнопкою. Штурмовики вам навряд її відкриють, тому стрельніть в неї зі зброї. Пройшовши далі ви опинитесь біля великих дверей та ліфту в'язниці №2, який їздить по поверхах -1,-3 та -5. На -1-му поверсі Крікс Медін, але максимум, що ви зможете зробити там,взяти коди доступу у офіцерів. На -3-му є дві кімнати з припасами і офіцери з кодами доступу від них. Головне, якщо підете по них,не впадіть на мінне поле. Корисних речей там мало, а от вибратись звідти цілим буде дуже важко. Повертайтесь на поверх -5 та відсилайте ліфт на поверх -3. Заходьте в великі двері. В кінці коридору ключ від шахти ліфту. Але дорога до нього проходить через газову камеру та силовий екран,який періодично блимає. Якщо ви взяли в секретному місці №12 протигаз, то зараз саме ас одягти його. Екран,як і попередній,проходьте в момент його стабільної роботи, беріть ключ та повертайтесь на рівень 0. Відсилайте ліфт на поверх -2 та заходьте в шахту ліфту (взагалі в шахту можна потрапити і без ключа, якщо підірвати тріщину в стіні в секретному місці №4). Переконайтесь, що у вас є як мінімум 6 одиниць здоров'я, і, якщо менше, знайдіть спосіб поповнити його. Відкривайте двері, що ведуть до ліфтів і стрибайте вниз. Проходьте по шахті до другого ліфту та виходьте в шахту, яка веде до збірника сміття.

Секрет №13: Коли дійдете до великої кімнати з туреллю, то в її кінці буде тріщина. Підірвіть її. Будьте обережні, бо кімната з секретом замінована! Є сенс кинути всередину термальний детонатор. В схованці можна знайти три генератори щиту, дві силові заряди та три міни.

       

Проходьте далі і ви вийдете до збірника сміття. Будьте обережні, бо в смітті дивуть діаноги! В великому резервуарі буде ходити прес, а по боках невеликі поршні. 

Секрет №14: Під великим пресом найближча ліва стінка з тріщиною. Підірвіть її і візьміть відновлювач. Тільки обережно, щоб вас не зжерла діанога і не розчавив прес.

Застрибайте на поршні та перестрибуйте на поршні з іншого боку, доки вони не піднімуть вас до дверей. Головне слідкуйте, щоб прес не заважав вашому стрибку. Пройшовши по канавці ви побачите міну біля тріснутої стінки. Підірвіть її та виходьте з камери в коридор. Розберіться з охороною та підходьте до терміналу. Якщо ви взяли коди доступу у офіцерів на цьому рівні,то вводьте код №2. Якщо ні, то відчиняйте двері і забирайте коди. В будь-якому випадку відкривайте камеру та рятуйте в'язня. Завдання виконане.

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:

  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета