Вівторок, 13.04.21, 20:06
Вітаю Вас Шпигун | RSS

Заправочна станція

Заправочна станція Імперії Ерго.
Контрабандне викрадення.

Вороги:
Штурмовик;
Офіцер;
Імпеперський командо;
Дроїд MSE-6;
Міна;
Гран;
Трандошан;
Гаморреан.

Зброя:
Рушниця штурмовиків;
Термальний детонатор;
Скорострільна рушниця Імперії;
Плавильний різак джерон;
Міна;
Міномет Паккерд;
Ударна рушниця Стакер;
Штурмова гармата.

Завдання:
- Проникнути на борт корабля контрабандистів;
- Викрасти корабель контрабандистів.

 

Проходження.

Основна складність в цьому завдані - штурмовики, які постійно будуть відроджуватись.

Одразу після початку підірвіть баки за вашим кораблем. Там ви знайдете набої. Рухайтесь вглиб станції, спускайтесь по сходах та відкривайте широкі двері. Ви потрапите у коридор, у вигляді кола. З нього можна вийти до корабля контрабандистів, бару та в середину станції. Спочатку йдіть в бар та знайдіть там офіцера, який має синій ключ. Після цього йдіть вглиб станції, де ви опинитесь над круглою кімнатою з мостом по середині. Знищте якомога більше ворогів стріляючи по баках знизу, це значно полегшить вам проходження. Після цього натисніть на кнопку, щоб міст повернувся у ваш бік. Знизу ліворуч під входом є кнопка, яка поверне міст до входу. Переконайтесь, що ліфт опущений вниз, натискайте на кнопку і біжіть до ліфту. Коли підніметесь, застрибайте на міст і він відвезе вас до лівої кнопки. Натисніть її і міст повернеться до правої кнопки.

Секрет №1: Після зупинки перед другою кнопкою (праворуч від місця, з якого ви починали), обійдіть центральну колону. З іншого боку буде фальшива стіна. Відкрийте її і зістрибуйте вниз Тут ви знайдете три генератори щиту, силовий заряд, дві міни та два блоки мінометних мін. Щоб вибратись звідси, поверніть рубильник біля підлоги.

       

Натискайте кнопку і міст поверниться до протилежного боку від того, через який ви прийшли. Пройдіть по коридорах до ліфту, який відвезе вас на другий поверх. Трохи далі ви дійдете до кімнати з двома дверима.Зістрибніть з мосту на платформу де стояв гран і ви опинитесь перед двома дверима.

Секрет №2: Між дверима будуть великі сірі ворота. Якщо ви взяли синій ключ у офіцера в барі, то зможете відчинити їх. за ними лежить відновлювач, чотири рушниці штурмовиків, блок мінометних мін, штурмова гармата, картридж плазми та дві ракети.

         

Проходьте в будь-які двері та підходьте до терміналу, з якого можна розвернути міст до корабля. Тепер він веде на корабель контрабандистів, повертайтесь на станцію і йдіть на корабель. В середині буде купа гаморреан та офіцер. У офіцера жовтий ключ від дверей на кораблі. Заберіть його і заходьте в двері. Поверніть рубильник на стіні і завдання буде завершене.

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:

  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета