Понеділок, 12.04.21, 16:36
Вітаю Вас Шпигун | RSS

Кат

Кат.
Безквитковий пасажир.

Вороги:
Штурмовик;
Офіцер;
Імпеперський командо;
Дроїд-зонд;
Дроїд-дізнавач IT-O;
Дроїд MSE-6;
Міна;
Темний воїн фази II.

Зброя:
Рушниця штурмовиків;
Термальний детонатор;
Міна;
Штурмова гармата.

Завдання:
- Дістатись до доку вантажного човника;
- Активувати системи вантажного човника;
- Стрибнути в човник і доїхати до Вигнутого Молота.

 

Проходження.

Ви починаєте в кімнаті, в якій завершили минуле завдання. Двері заміновані а за ними купа штурмовиків. пробіжіть повз двері, щоб активувати міну і знищте ворогів. Спускайтесь у вантажний відсік, який в минулому рівні був забитий ящиками. Проходьте далі, через ряд відсіків, опускаючи перетинки. Скоро ви дійдете до підйому який веде до ангару. Там вас чекатиме темний воїн фази ІІ. Знищте його і заходьте в ангар. З протилежного боку будуть двері, за якими буде додаткове життя та щити. Натискайте важіль та піднімайтесь на невеликому ліфті . Трохи далі ви потрапите в наступний ангар, де постійно літає СІД винищувач. Боятися його не варто, тому проходьте в наступне приміщення. З боку на вас рухатиметься ціла купа штурмовиків, краще за все їх розкидати якоюсь вибухівкою. Підніміться на великому ліфті до дороги, з боків якої будуть вилітати дроїди-зонди. В її кінці ви потрапите до маленького ліфту, який відвезе вас до вершини колон. Вам потрібно перестрибувати через них до протилежного боку.

Секрет №1: Зліва від останньої колони є ніша. Щоб відкрити її, поверніть важіль на колоні навпроти неї. Там ви знайдете два генератори щиту, відновлювач (відсутній на середньому та важкому рівні), п’ять термальних детонаторів, п’ять мінометних мін, штурмову гармату, два картриджі плазми та чотири ракети.

                   

(або на середньому та важкому рівні)

                  

Перестрибніть до дверей та відчиніть їх. Перед вами будуть ще одні двері та невеликий ліфт зліва.

Секрет №2: Спустіться на ліфті вниз та обійдіть стіну з моніторами. Знизу будуть маленькі двері. Якщо заповзти за них, ви отримаєте аптечку (на важкому рівні), генератор щиту (на важкому рівні), відновлювач (на середньому та легкому) та чотири термальні детонатори. Крім цього тут їздить дроїд-миша.

    

(або на важкому рівні)

     

За великими дверима вас чекатиме темний воїн, тому відкривши їх одразу біжіть вбік, щоб він вас не побачив. беріть свою найпотужнішу зброю та обережно підходьте до центрального проходу. Трохи висунувшись, відкривайте вогонь перші і знищуйте його. Після цього відкриється дві дальні ніші з темними воїнами. Обійдіть центральний прохід збоку і нападайте на них по одному. Коли здолаєте їх. відкриється прохід, в якому буде лежати відновлювач. Ви потрапите до доку вантажного човника. В кожній кімнаті натискайте по кнопці, щоб відігнати його далі. В останній кімнаті буде дві кнопки, за допомогою яких його можна пристикувати до корабля. Проходьте в прохід праворуч та залазьте в човник.

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:
    BigErny
  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета