Понеділок, 12.04.21, 14:39
Вітаю Вас Шпигун | RSS

Секретна база

Плани Зірки Смерті.
Операція "Скайхук": Фаза 2

Вороги:
Штурмовик;
Офіцер;
Імпеперський командо;
Дроїд-дізнавач IT-O;
Дроїд MSE-6.

Зброя:
Рушниця штурмовиків.

Завдання:
- Знайти та викрасти плани Зірки Смерті;
- Повернутися на свій корабель з даху бази.

 

Проходження.

Виходьте з вентиляції і рухайтесь до виходу з бази. Ліфт праворуч зачинений. Щоб його відчинити потрібен червоний ключ. Виходьте з бази і рухайтесь вперед до скелі. В ній буде дві двері. Заходьте в будь-яку і піднімайтесь на ліфті угору. Тут стоятиме офіцер у якого і буде червоний ключ. Забирайте ключ і повертайтесь до ліфту, який тепер зможете відчинити.

Секрет №1: Якщо ви вийдете з бази і підете праворуч, то скоро дійдете до ніші в скелі. Заходьте туди і піднімайтесь по сходах. Вкінці сходів вам буде необхідно перестрибнути яму і взяти відновлювач .

Піднімайтесь на верх та натисніть перемикач на одній з колон. Стіна біля виходу з вентиляції опуститься і ви зможете пройти вглиб бази.

Секрет №2: Обійдіть колону, яка утворилася в наслідок того, що опустилася стіна і натисніть перемикач. Тепер знову йдіть в ліфт і піднімайтесь до перемикача, який опустив стіну. Навпроти нього відкрилася ніша з генератором щиту та двома енергетичними зарядами. Стрибайте туди і забирайте речі.

   

Секрет №3: Перед сходами вниз вам зустрінеться ліфт. Підніміться на ньому на верхній поверх. Тепер пройдіть до карнизу над виходом з бази. Ви зможете перестрибнути на карниз з іншого боку. Якщо ви пройдете далі то знайдете чотири генератори щиту (три на важкому рівні) та три енергетичні заряди. Будьте обережні, бо якщо раніще знизу ви не розстріляли штурмовиків, то вони чекатимуть на вас.

      
або (важкий рівень)
     

Секрет №4: Від платформи з секретом №3 ви побачите нішу в стіні. Застрибайте туди і ви опинитесь в темній кімнаті. Прямо навпроти входу таємна панель, за якою захований вимикач. Відкрийте її і двері праворуч відчиниться.

Секрет №5: Зайдіть в двері, які відчинили перемикачем з секрету №4 і натисніть перемикач на стіні. Стіна опуститься і відкриє вам прохід на склад Імперії. Будьте обережні. Його охороняють штурмовики, офіцер та дроїди-дізнавачи. Також присутні дроїди миші. На складі ви зможете знайти два генератора щиту, дві батарейки, дві аптечки, суперзарядку зброї, інфрачервоні окуляри та додаткове життя.

       

Секрет №6: Повертайтесь на базу і проходьте ліворуч від ліфту, якій відвіз вас до місця секрету №3. Якщо ліфт досі буде піднятий, то спустившись по сходах вниз праворуч буде ніша з двома генераторами щиту та двома енергетичними заряди.

   

Проходьте далі і ви потрапите в кімнату з голограмою Зірки Смерті. З іншого боку кімнати буде знаходитись офіцер за столом. За ним буде перемикач, який відкриває зону з планом зірки смерті. Забирайте його і проходьте далі в двері, які ведуть до ліфту.

Секрет №7: Після того, як ви взяли плани Зірки Смерті не піднімайтеся на ліфті, а обійдіть його. Дальня стінка в кімнаті з ним це замаскована двері. Підійдіть до неї і активуйте. Але будьте обережні. За нею на вас чекатимуть штурмовики і коммандо. Як нагороду ви отримаєте п'ять рушниць штурмовиків, три генератори щиту та три батарейки.

        

Піднімайтесь на дах та будьте готові вступити в бій з останніми силами Імперії. Скоро прилетить ваш корабель і завдання можна буде завершити. Але якщо ви граєте не на складному рівні складності, то обійдіть колону праворуч і відкрийте прохід в вентиляцію. Якщо ви стрибнете туди, то отримаєте додаткове життя.

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:
    BigErny
  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета