Понеділок, 12.04.21, 14:09
Вітаю Вас Шпигун | RSS

Вигин молота

Вигин молота.
Темне пробудження.

Вороги:
Штурмовик;
Офіцер;
Імпеперський командо;
Дроїд-дізнавач IT-O;
Дроїд MSE-6;
Автотурель;
Зварювальний штатив QS100;
Міна;
Темний воїн фази I;
Темний воїн фази II;
Темний воїн фази III.

Зброя:
Рушниця штурмовиків;
Термальний детонатор;
Скорострільна рушниця Імперії;
Плавильний різак джерон;
Міна;
Міномет Паккерд;
Ударна рушниця Стакер;
Штурмова гармата.

Завдання:
- Встановити заряд 1;
- Встановити заряд 2;
- Встановити заряд 3;
- Дістатись до доку човників і втекти на Імперському човнику.

 

Проходження.

Це останнє завдання, тому дбати про збереження набоїв на наступне завдання не слід. В цьому завданні також є штурмовики та командо, які відроджуються.
Виходьте з човника та знищуйте штурмовиків. Спускайтесь на ліфті вниз та рухайтесь ліворуч. Вам потрібно буде пройти біля прірви зі зварювальним штативом. Будьте обережні - він пробиває щит. На іншому боці буде рубильник, який підніме платформу і ви зможете дійти до дверей біля початку рівня. Пройдіть крізь двері та рухайтесь вперед..

Секрет №1: При підйомі на гору, поруч з місцем, де ви починали гру ви побачите прохід. Якщо застрибнути туди з розгону, то ви потрапите до приміщення з коридором та дверима. В коридорі вас чекатимуть автотурелі, а за дверима штурмовики. Але і нагорода буде варта: три генератори щиту, силовий заряд, плавильний різак джерон, ящик мін, три мінометні міни, пачку мінометних мін та міномет Паккард.

           

Піднявшись у гору ви опинитесь біля платформи з тунелем. Знизу ліворуч на вас чекатиме темний воїн І-ї фази. Скотіть термальний детонатор вниз, щоб підірвати цистерни. Це пошкодить його. після цього зістрибуйте та добивайте його щоб відчинити двері. Ви опинитесь на довгій "Г" подібній платформі, на куті якої кнопка, яка відчиняє двері навпроти. Але спочатку розберіться з темними воїнами ІІ-ї фази, які прилетять до вас. За поворотом є темна кімната, до якої можна дострибнути. В ній лежить відновлювач. Крім цього, там є ліфт на якому можна з’їхати на дно ями, де є багато корисних речей., які охороняють темні воїни І-ї фази.
Натиснувши кнопку, з розгону стрибайте в двері, які відчинилися. Тут вас чекатиме темний воїн ІІ-ї фази. Знищте його і проходьте по коридорах далі. Скоро ви дійдете до місця, з якого необхідно перестрибнути на виступ з протилежного боку.

Секрет №2: Коли дійдете до місця, з якого треба перестрибнути на виступ, стрибайте, пройдіть трохи вперед та розверніться. Ви побачите кнопку на колоні. Якщо ви стрибнете і натиснете її, то підлога в місці останнього вашого бою з темним воїном просяде і ви зможете заповзти в нішу. Там ви знайдете відновлювач, пачку мінометних мін, два картриджі плазми та п’ять ракет.

        

Перестрибуйте далі і йдіть по коридорах доки не побачите двері ліфту праворуч. Вони закриті, але навпроти них є ніша. Залізьте в неї і спускайтесь вниз, доки не дійдете до великої зали з турелями. За поршнем праворуч є кнопка. Вистріліть в неї і вам відкриється перше місце, на яке потрібно встановити заряд. Знайдіть ліфт, який підніме вас до місця, з якого ви зможете дістатися до ліфту і спускайтесь вниз. Ви опинитесь в приміщенні з великими поршнями. Заходьте на поршень ліворуч і сходьте з нього на платформу, з якої зможете перестрибнути на протилежний бік.

Секрет №3: З платформи, на яку ви зійдете з першого поршня, ви побачите прохід за поршнем з протилежного боку. Ймовірніше за все командо, що ховається там, відкриє по вам вогонь. Розберіться з ним та заходьте в прохід. Тут вас чекатиме гігантський прес. Вам треба як мінімум 60% здоров’я щоб пробігти його. Пробігти так, щоб він мене не задів, в мене не вдавалось. За кімнатою за пресом ви знайдете додаткове життя, штурмову гармату, чотири картриджі плазми, ракету та пачку ракет. Але врахуйте, що тепер вам доведеться повертатися назад!

        

Пройшовши поршні, ви опинитесь на в приміщенні з ямою посередині. стрибайте в яму і в її кінці піднімайтесь на ліфті. В кінці платформи можна перейти на платформу, яка веде до місця, де вам потрібно встановити другий заряд. Але це місце охороняє темний воїн І-ї фази, який не зможе дістати вас тут. Знищте його та встановлюйте заряд. Повертайтесь до входу в приміщення та перестрибніть яму. Двері ліфту тепер відчинені.

Секрет №4: Перед виходом до другого ліфту розверніться обличчям до ями. З протилежного боку ви побачите виступ з трьома енергетичними зарядами. Пригніться та стрибніть туди.

   

Секрет №5: Від місця з секретом №4, ліва стінка фальшива. За нею прохід з двома ракетами і вихід, з якого можна перестрибнути до виступу з силовим зарядом.

  

Спускайтесь на ліфті і ви опинитесь в третій зоні. Ви вийдете в приміщення з ворогами і великою кількістю цистерн. Підірвіть їх і йдіть у двері. Ви опинитесь в першій залі з конвеєрами. Знизу є корисні речі, але там багато мін. Рухайтесь праворуч і застрибайте на конвеєр. В кінці шляху вам доведеться пригнутися, щоб він довіз вас до кінця. Там буде ще один конвеєр та великі ворота. За воротами прохід, який приведе до складу, який охороняється мінами та турелями. Коли візьмете там все, що потрібно, йдіть на наступний конвеєр. По дорозі вам треба буде вистрілити в кнопку, щоб відкрити ворота. Проходьте по коридорах і ви опинитесь біля другого конвеєра. Він набагато складніший. На розвилках їдьте так: право, ліво, ліво та не забувайте стрибати та пригинатись. Ви доїдете до платформи, з якої потрапите на наступний конвеєр. Пригніться і доїдьте до кінця. Тут буде кнопка, яка зупиняє конвеєр. Поверніть трохи назад і стрибайте вниз з самої дальнього місця на конвеєрі (найближчого до кнопки). Ви потрапите до розвилки, де зліва буде ліфт, а праворуч кімната з ворогами і п’ятьма кнопками. вам необхідно натискати їх так, щоб на стіні за вами вибудувався малюнок. Тепер повертайтесь до ліфту, піднімайтесь наверх та знищуйте ворогів і темного воїна І-ї фази, які охороняють місце, куди вам потрібно встановити останній заряд вибухівки. Після цього спускайтесь вниз в ангар. Тут вас чекатиме фінальний бій. Знищте всіх штурмовиків і темних воїнів ІІ-ї фази. Після чого стрибайте вниз до колони.  З неї вийде головний ворог: темний воїн ІІІ-ї фази. Поставте перед нею декілька мін в режимі детонації при наближенні і активуйте ліфт. По суті темний воїн ІІІ-ї фази такий як і його попередник, лише замість ракет він використовує міни, які зависають в повітрі і через деякий час детонують. Знищивши його двері ангару відчиняться. Йдіть туди і вбивайте останнього ворога: імперського офіцера, після чого сідайте в човник і тікайте з "Вигнутого Молота", який от-от вибухне.

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:
    BigErny
  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета