Субота, 06.03.21, 16:43
Вітаю Вас Шпигун | RSS

Ремсіс Хед

Доки Ремсіс Хеду, Кел-Сеті.
Смертоносний вантаж

Вороги:
Штурмовик;
Офіцер;
Імпеперський командо;
Дроїд MSE-6;
Міна;
Гран;
Гаморреанець.

Зброя:
Рушниця штурмовиків;
Термальний детонатор;
Скорострільна рушниця імперії;
Плавильний різак джерон;
Міна;
Міномет Паккерд.

Завдання:
- Почепити жучок на корму корабля контрабандистів.

 

Проходження.

Рівень просто завалений мінами. Тож, якщо ви бачите самотній ящик, то підійдіть до нього впритул і зачекайте секунду. Якщо за ним була міна, то її вибухова хвиля не дістане вас за ним. Інша небезпека вас чекає від гранів, які досить мітко метають термальні детонатори.
Пробивайтеся через штурмовиків до ліфту і спускайтеся на склад. Тут вас чекає купа гранів, які з верхнього поверху кидатимуть в вас термальні детонатори. Знищте їх як можна швидше і відкривайте ворота та проходьте в наступну залу.

Секрет №1: В ніші праворуч будуть каністри з паливом та купа ящиків. На одному з них буде напис: "Небезпечно Біо-тест". Якщо його не підірвало вибухом каністр, то підірвіть його вибухівкою. Всередині ви знайдете пару генераторів щиту.

 

Секрет №2: Якщо ви взяли жовтий ключ, то зможете опустити ліфт, який підніме вас на поверх де були грани. Ліфт одразу праворуч від ліфту, який спустив вас сюди. Тільки зачиніть за собою ворота,бо вони не дадуть вам пройти далі. Не доходячи до кінця містка ви побачите нішу праворуч. Вона замінована, тому знищте міну і зістрибуйте туди. Там ви знайдете чотири генератори щиту, інфрачервоні окуляри, батарейку та силовий заряд.

      

Рухайтесь до наступного ліфту. До нього можливо дістатися або з платформи, до якої веде міст, або відкривши таємні двері на лівій стінці другого складського приміщення. Він відвезе вас до коридору з рубильником, який пересуватиме стіну. Пересувайте її і проходьте до наступного рубильника,доки вас не підніме наверх і ви не дійдете до замінованого ліфту. Він відвезе вас до кімнати з великим вікном. Це - точка неповернення! Якщо ви зістрибнете туди, то назад вже не повернетесь, тому заберіть все, що вам потрібно і зістрибуйте. Пройшовши через кімнати з гранами, ви вийдете до великої кімнати, з великим ліфтом. Зістрибнути на нього можливо лише з верхнього поверху,куди вас довезе ліфт.

Секрет №3: Якщо пробігти через довгий ліфт і зістрибнути на платформу з протилежного боку, то можна буде по карнизах дійти до кімнати, де лежать два генератори щиту.

 

Ліфт відвезе вас до трьох дверей, які ведуть в одну кімнату. вихід з неї веде в коридор. Йдіть наліво по коридорах, доки не дійдете до дверей праворуч. заходьте в них та рухайтесь до ями з штурмовиками та ключем. Щоб вибратися з неї, стрільніть в кнопку або пройдіть в нішу над кнопкою.

Секрет №4: Якщо ви пройшли через нішу над кнопкою, то двері на протилежному боці ями відчиняться. Будьте дуже обережні, бо там ціла купа гранів, які хочуть вас закидати термальними детонаторами. Щоб опустити ліфт і дістатись до кімнат з речами, стрельніть в червону кнопку. В кімнатах ви знайдете три аптечки, два генератори щиту, ящик мін та мінометні міни.

      

Візьміть ключ та рухайтесь далі по коридору до великих металевих дверей. За ними вас чекає коридор, який приведе до центру керування. В боковій кімнаті ви знайдете третій ключ, після чого повертайтесь по коридору до самого кінця, минувши прохід в кімнату з трьома дверима. Ви потрапите на склад з ящиками. Проходьте через перший та другий склади, доки не дійдете до дверей. 

Секрет №5: В кінці першого складу ви побачите два ящики на яких лежать генератори щиту. Киньте туди термальний детонатор і ви проб'єте ящик збоку. Але так просто туди не дістатися. Якщо у вас здоров'я більше 90, то поставте міну під ящиками, а самі станьте на неї. Вибухова хвиля підкине вас і ви зможете забрати генератори щиту та додаткове життя.

Секрет №6: Перед дверима між другим та третім складами зліва в стінці ящиків не вистачає одного ящика на першому рівні. Киньте туди вибухівку і це проб'є діру в наступному ящику, де ви отримаєте чотири мінометні міни.

   

Секрет №7: Перед дверима між другим та третім складами зліва в стінці ящиків не вистачає одного ящика на другому рівні. Киньте туди вибухівку і це проб'є діру в наступному ящику, де ви отримаєте чотири мінометні міни.

   

Відчиняйте двері та проходьте третій та четвертий склади. В кінці четвертого будуть маленькі двері, які виведуть вас до місця призначення. Йдіть по лівому боку стіни доки не побачите синій круг на стіні. Сюди і треба встановити жучок.

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:

  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета