Понеділок, 12.04.21, 17:47
Вітаю Вас Шпигун | RSS

Роботизована фабрика

Фабрика роботичних конструкцій.
Ентіві, льодова станція Бета

Вороги:
Штурмовик;
Офіцер;
Імпеперський командо;
Турель;
Міна;
Темний воїн фази I;
Темний воїн фази II.

Зброя:
Рушниця штурмовиків;
Термальний детонатор;
Скорострільна рушниця Імперії;
Плавильний різак джерон;
Міна;
Міномет Паккерд.

Завдання:
- Пробратися на фабрику;
- Встановити заряд 1;
- Встановити заряд 2;
- Встановити заряд 3;
- Повернутися на злітний майданчик.

 

Проходження.

Секрет №1: Одразу після висадки поверніться до прірви і зійдіть на сходинку нижче. В кінці її ви знайдете "кролячу нірку" в якій буде додаткове життя.

Рухайтесь до річки після чого обходьте та зачищайте територію спочатку ліворуч. Проходячи біля конвеєру намагайтесь знищити турелі, які бачитимете. Дійшовши до кінця конвеєра ви дізнаєтесь, що двері на нього відчиняє синій ключ. Повертайтеся до розгалуження та йдіть до прірви, краї якої покриті льодом. Сходьте на лід так, щоб вас віднесло до невеликої вибоїни, в якій лежать льодоступи. З ними ви зможете пересуватися по льодові нормально. Перестрибуйте тріщину та рухайтесь далі вздовж конвеєру.

Секрет №2: Коли дійдете до початку конвеєра (де буде вікно з штурмовиками), то перед вами буде стінка з нішами. В самій першій з них є секція з двома генераторами щиту та силовими зарядами.

  

Секрет №3: Йдіть вздовж стінки від секрету №2. В кінці ви побачите місце куди затікає річка. Пройдіть туди і рухайтесь вздовж стінки. За другим поворотом ви побачите генератор щиту, енергетичний заряд та термальні детонатори. Будьте обережні, над цим місцем може бути турель, попасти в яку буде досить складно. Тому краще поверніться за речами після того, як знищите її пройшовши по конвеєру.

  

Секрет №4: Трохи далі від секрету №3 наступний секрет. Як і попередній,краще брати його після того, як з конвеєру знищите турелі над головою. Тоді ви без проблем зможете забрати три силові заряди.

  

Йдіть до водограю. За ним лобова печера, яка приведе вас до підземної річки. Йдіть за течією, але коли вийдете з печери будьте готові стрибнути на платформу ліворуч. На ній знаходиться ключ від конвеєру. Стрибайте на конвеєр та рухайтесь за його ходом.

Секрет №5: Рухаючись по конвеєру ви скоро доїдете до кімнати з двома вікнами, в якій будуть офіцер,штурмовик та командо. Також за нею буде турель, якщо ви не знищили її знизу. Знищте ворогів, пригніться і застрибайте в середину. Там ви знайдете три генератори щиту (два на важкому рівні).

  
(або на важкому рівні)
 

Рухайтесь по конвеєру далі.

Секрет №6: Скоро ви доїдете до зчинених дверей. Праворуч буде велике вікно, за яким будуть офіцер, штурмовик та командо. А також велика червона кнопка. Поцільте її і секрет вам зарахується. Можете спробувати стрибнути у вікно, але це досить важко.

За дверима вас чекатимуть турелі, які охороняють місця з секретами 3 та 4. Знесіть їх з міномету та переходьте на наступний конвеєр. Будьте обережні,бо перед дверима працює прес. Далі ви потрапите до резервуару з хімікатами. Обережно обійдіть їх по карнизу і переходьте на третій конвеєр,де буде працювати ще один прес. Рухайтесь доки не потрапите до кімнати з кнопкою, яка відкриває двері. В ній, також, лежить супер зарядка щиту, але поки її не беріть.

Секрет №7: Перед дверима буде кімната з голограмою, в якій на вас чекає пара командо. Знищте їх і застрибайте в середину. Там ви знайдете два генератори щиту.

 

Секрет №8: Візьміть суперзаряд щиту в кімнаті з кнопкою та рухайтесь до кінця конвеєру. Праворуч ви побачите вікно, в яке можливо стрибнути якщо присісти. В середині вас чекатимуть штурмовики, офіцер з ключем від цієї кімнати та командо. Перестріляйте їх. На стіні ви побачите монітор вентиляції. Дуже бажано активувати його, щоб очистити приміщення реактора. Двері, що ведуть до секрету будуть навпроти виходу. Зайдіть туди і заберіть арсенал Імперії: генератор щиту, енергетичний заряд, скорострільну рушницю Імперії, плавильний різак джерон, міномет Паккерд та додаткове життя.

     

Виходьте в коридор та заходьте в двері маленької кімнати. На її стіні буде кнопка яка відчинить вентиляцію в коридорі. Застрибайте в неї і рухайтесь до розгалуження. вам потрібно знайти дві кнопки, перша з яких відчиняє проходи до вентилятора, а друга зупиняє його. Обережно зістрибуйте вниз. При найкращому результаті ви втратите 46% здоров'я. Але перед вами буде відновлювач, який поки не час брати. Якщо ви не увімкнули вентиляцію в місці біля секрету №8,то час вдягти протигаз. Вам потрібно закласти вибухівку біля трьох ядер реакторів. Як тільки ви зробите це, біля місця останнього встановлення відчиниться ніша, з якої з'явиться темний воїн ІІ-ї фази. Краща тактика битви з ним - це відступати вздовж центру реактора (обережно, щоб не взяти відновлювач зарано) і вести вогонь, доки він наводиться на вас. Як тільки подолаєте його, відкриється вентиляція, через яку можна вийти назовні.

Секрет №9: Пройшовши перші двері вентиляції пройдіть трохи вперед. Ніша за вами відчиниться і з неї вибіжить темний воїн І-ї фази. Краще за все заманити його в реактор і підірвати на мінах. Після цього повертайтесь до ніші і забирайте свою нагороду: ящик мін, суперзарядку зброї та батарейку.

  

В коридорах вентиляції будьте обережні: вам можуть зустрітися ще пара темних воїнів І-ї фази. В кінці кінців ви вийдете до прірви та льодяних сходів. Тепер час повернутись за відновлювачем, після чого застрибайте на сходи. Обережно підніміться по них і ви опинитесь біля місця де підібрали льодоступи. Сходіть заберіть речі з секретів №3 та №4, всі інші корисні речі та рухайтесь до місця висадки.

© Big Erny

Форма входу
Меню сайту
База даних
Категорії розділу
Пошук по сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Сьогодні нас відвідали:
    BigErny
  • Наш баннер
    Друзі сайту
    Все о космических вселенных
    Наша планета